4. kolo - ČEBÍN

28.08.2016 00:14

Sestava byla následující:

Brankář: Petr Míček
Obrana: Richard Ševčík, Martin Kubeš (61 minut), Roman Ondráček, Jiří Ondrášek (87 minut)
Záloha: Kuba Kropáček, Lukáš Pokruta, Jirka Studený, Mirek Malíř (45 minut)
Útok: Zdeněk Hruška, Josef Doležal

Střídající: Robin Hynšt (45. minuta), Jakub Dobeš (61. minuta), Jiří Dobeš (87. minuta)
Absence: Petr Kheil, Michal Tulis

Úvodních 10 minut vyrovnaná hra, obě mužstva se snažila kombinací dostat k vápnům. Pak se to začalo lámat a Čebín dominoval, vyhrával souboje, byl rychlejší. Netrvalo dlouho a hosté využili první šanci, po rohu se míč odrazil za vápno, kde zůstal sám hráč hostí a z voleje dává první gól zápasu. Pět minut před poločasem jsme dostali další ránu, po zbytečném faulu kopali hosté trestňák a dokázali se prosadit hlavou - 0:2. Naštěstí první poločas skončil a šlo se do šaten.

Do druhé půle jsme vletěli úplně jinak. Hra po zemi nám vycházela a snadno jsme se dostávali na vápno soupeře, jenže obrana hostů byla pevná. Sice jsme druhou půli odehráli lépe než soupeř a měli více příležitostí, ale žádnou jsme nedokázali proměnit. Když už krásně hlavičkoval Ondráček, tak zákrokem z říše snů nám překazil radost brankář Čebína. Neměli jsme žádnou tutovku ve smyslu jdu sám na golmana, jen závary, rohy, centry. Soupeř ukázal kvalitu, i když jsme ho dokázali v druhé půlce přehrát, svůj náskok z první půlky udržel a zaslouženě vyhrál.

Babice - Čebín 0:2 (0:2)

Za týden jedeme do Pačlavic, tam nás nečeká nic lehkého. Musíme se důkladně připravit a pokusit se tam zabodovat.