3. kolo - Vilémovice

21.08.2018 07:45

Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt - Ondrášek (70. Malíř), Hruška, Trávníček - Tajnai M., Doležal - Kučera (88. Ševčík)

První poločas hodně vyrovnaný s optickou převahou hostů, který dobře kombinovali vzadu, ale u našeho vápna už jim to vázlo. My jsme hrozili z brejků, které bylo velice obtížné bránit. V 28. minutě jsme šli do vedení, když se po přihrávce z pravé strany prosadil Kučera - 1:0. Vedení nám vydrželo jen pár desítek sekund, hosté nalezli rychlonohého Kuropatu, který si kličkou do vápna poradil s dvojicíc obránců a nacentroval do vápna, Míček balon jen vyrazil a na zadní tyči byl úplně volný další hráč Vilémovic - 1:1.

V 55. minutě se prosadil krásnou střelou zpoza vápna Tajnai, střela se v šibenici otřela o tyč a skončila v síti - 2:1. Za tohoto stavu to bylo trochu nervózní a strachovali jsme se, aby soupeř opět nevyrovnal. Naštěstí přišel na hřiště tradiční žolík Malíř, který byl vždy na správném místě a 2x zakončoval do odkyté brány - 4:1.

Babice - Vilémovice 4:1 (1:1)