3. kolo - RUDICE

22.08.2016 08:33

Deštivá neděle a nás čekal soupeř, který je nováček v I.B stejně jako my. Sestava byla následující:

Brankář: Míček Petr
Obrana: Ševčík Richard, Kubeš Martin (66 minut), Ondráček Roman, Ondrášek Jiří
Záloha: Kropáček Jakub, Pokruta Lukáš, Studený Jiří (13 minut), Malíř Miroslav
Útok: Hruška Zdeněk, Doležal Josef

Střídající: Dobeš Jiří (13.-63. minuta), Hynšt Robin (63. minuta), Dobeš Jakub (66. minuta), Černý Martin, Novohradský Jiří
Absence: Kheil Petr

Hned z kraje zápasu musel střídat náš klíčový hráč na středu hřiště a to pro nás bylo veliké oslabení. Obě mužstva se dostávala do šancí a hrál se svižný fotbal. Dali jsme první gól když po akci z pravé strany dostrkal na dvakrát do brány míč Hruška - 0:1. Dál jsme měli několik šancí na gól, ale nepotrestali jsme a tak když soupeř vsítil branku po rohovém kopu bylo vyrovnáno - 1:1.

V druhé půli jsme si nechali dát dvě slepené branky po našich hrozných chybách v obraně. Vystřídali jsme dva hráče, pozměnili rozestavení a šli se bít o vylepšení výsledku. Tlak z naší strany se konal, ale žádný gól jsme nedali.

Rudice - Babice 3:1 (1:1)
Branka:
Hruška Zdeněk

Domácí ukázali hlad po vítěztví a proto mají zaslouženě 3 body. My musíme proměňovat šance a hlavně nesmíme chybovat vzadu jinak budeme prohrávat často.