3. kolo - Rájec

20.08.2017 22:21

Brankář: Míček
Obrana: Ševčík, Kubeš, Studený, Kheil (76 minut)
Záloha: Tulis, Ondrášek, Pokruta, Beránek
Útok: Malíř, Doležal

Střídající: Sehnal (76. minuta), Dobeš Jiří, Procházka
Absence: Hruška (dovolená), Ondráček (dovolená), Starý (Finlandia Mácháč), Hynšt (zranění), Dobeš Jakub (zranění), Trávníček (zranění)

Chybělo nám 6 hráčů, kteří by rozhodně bojovali o základní sestavu, kádr máme širší než v jarní části a tak se nám podařilo všechny plnohodnotně nahradit. Zápas pro nás začal senzačne, protože už ve 3. minutě jsme se ujali vedení. Kapitán Lukáš Pokruta se po zranění znovu objevil v základní sestavě, vyslal do vápna Mirka Malíře, který prudkým přízemním centrem vyzval ke skórování Lukáše Beránka, který z blízkosti trefil pod břevno - 1:0. Dále se hrálo hodně nahoru dolů a obě mužstva kupila chybu za chybou. Po jenom lacině ztraceném míči hosté ve 14. minutě vyrovnali, když dokázali rychle přejít do útoku a najít volného útočníka ve vápně - 1:1. Utkání bylo celkem vyrovnané s náznaky šancí na obou stranách. Po další hrozné ztrátě na středu hřiště jsme inkasovali podruhé, rychlý útočník Rájce dostal míč do běhu a trefil se přesně - 1:2. Naštěstí se nám podařilo rychle odpovědět, po rychlé akci a centru do vápna mohl postupovat Pepa Doležal sám, ale byl podražen obráncem hostů a pískala se penalta, Lukáš Pokruta s přehledem proměnil - 2:2. Vyrovnání nás dostalo na koně a hráli jsme do konce prvního poločasu velice dobře a vygradovalo to naší třetí brankou přímo do šatny. Pepa Doležal nacentroval z pravé strany, Mirek si ve vápně míč vzal na prsa a kopem skoro přes hlavu prostřelil všechno - 3:2.

Druhý poločas začal opatrně, hráli jsme z pevné obrany a ani jednomu mužstvu se moc nedařilo. V 55. minutě byl stav opět vyrovnaný, když po faulu přesně na hranici vápna zapískal rozhodčí penaltu pro Rájec, střední záložník hostů se nemýlil - 3:3. Jako po minulém inkasovaném gólu jsme se hned drali do útoku a vytvářeli si nebezpečné šance. V 62. minutě opět vedeme, po standartce z vetší dálky, Pepa Doležal vyhraje hlavičku, Jurry Ondrášek je na správném místě a z blízkosti prostřeluje bezmocného brankáře Rájce - 4:3. Poslední půlhodinu už branka nepadne, šance jsou na obou stranách, ale napínavou koncovku už se nám daří zvládnou, i přes zranění Petra Kheila, který musel střídat.

Babice - Rájec 4:3 (3:2)
Branky:
Beránek, Malíř, Pokruta, Ondrášek

Po dvou kolech máme plný počet bodů a příští víkend jedeme k nováčkovi do Kobeřic, který se zatím vyšší soutěže vůbec nezalekl a s přehledem vyhrál obě svoje první utkání. Většina absentujících hráčů už by měla být připravena nastoupit.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.