3. KOLO - OŘECHOV

24.08.2015 00:03

První domácí mistrovský zápas a přijel Ořechov, který dokázal minulé kolo otočit zápas doma s Ochozí. My jsme byli nažhavení z minulé vysoké výhry a tak od nás diváci očekávali, že to potvrdíme doma.

Sestava: Míček - Hruška, Kubeš, Ondráček, Hynšt - Kropáček (81 min), Studený (83 min), Dobeš Jakub, Pokruta - Kučera (66 min), Doležal. 

Střídající: Dobeš Jiří (81. min), Ševčík Richard (66. min), Novohradský Jiří (83. min).

Začátek zápasu přinesl vyrovnanou partii. Ani jedno mužstvo nechtělo udělat zbytečnou chybu a tak se hlavně bránilo. Domácí měli více ze hry, ale k jasné gólovce se nedopracovali. Hosté měli jen pár neplatných pokusů z velké vzdálenosti. Ve 29. minutě dostali domácí výhodu penalty po faulu na Lukáše Pokrutu, stala se málo vídaná věc a nikdo se k míči neměl, tak ho popadl Hynšt a penaltu proměnil k tyči - 1:0. Těsně před půlkou mohli Babice ztratit svoje vedení, zbytečná ztráta na půlce a Ořechovští okamžitě poslali dlouhý míč za nepřipravenou obranu domácích. Hostující hráč postupoval z boku, ale bránu netrefil.

Začátek druhé půle chytli lépe hosté. Dobře kombinovali na středu hřiště a drželi více balón. Jejich snaha ovšem nevytvořila žádný náznak větší šance. Po desetiminutovce v řežii hostu udeřili domácí. Jakub Dobeš protáhl míč po lajně přes půl hřiště a naservíroval ho Doležalovi před bránu, ten si ještě míč zpracoval a pak ho uklízí po víko - 2:0. Hosty to nepoložilo a pokračovali v kvalitní kombinační hře, ovšem kdo chce dát gól musí se dostat k brance soupeře. Ořechovští kombinovali u sebe v obraně a ještě tak lajdácky, že jim Jakub Dobeš sebral míč, prořítil se vápnem jak tank a bodlem uklidil míč do sítě okolo hlavy překvapeného brankáře - 3:0. O devět minut později domácí udeřili zase, akce z pravé strany, Kuba Kropáček nastřeluje břevno a odražený míč doklepává z metru výborně postavený Hruška, který se již z postu obránce přesunul na útok - 4:0. Svůj vynikající výkon podtrhl Jakub Dobeš druhým gólem, po jednom z brejků z jedničky uklízí o levou tyčku nahrávku od Hrušky - 5:0. 

Babice - Ořechov 5:0 (1:0)

Branky: Hynšt, Doležal, Dobeš Jakub, Hruška, Dobeš Jakub.

Babice sehráli výborné utkání. Soupeři dovolili jen jednu gólovou šanci a několik málo hlaviček. I přes jedno hluší místo to byl vynikající soustředěný výkon a výsledek odpovídá předvedené hře.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.