3. kolo - Ochoz

18.08.2018 19:40

Sestava: Novák - Ševčík, Lokaj, Ondráček, Procházka - Tajnai D. (Rous), Hruška (John), Kropáček, Sehnal (Stratil) - Polášek, Malíř (Ondrášek)

Terén byl opravdu těžký, doplněn o hrozné podhuštěné balóny. Kombinace vázla oboum stranám a hrála se totální holomajzna. Domácí měli optickou převahu, ale my jsme se pouštěli do brejků. Jeden proměnil Danda Tajnai, když z 20 metrů přeloboval brankáře - 0:1. Nabídli jsme Ochozákům několik šancí na vyrovnání, ale ani jeden z jejich střelců netrefil pořádně bránu. Před poločasem jsme přidali druhý gól, když Hruška proběhl středem přes půl hřiště a nahrál před prázdnou Malířovi - 0:2.

Druhý poločase se hra trochu dostala na zem, ale i tak to nebyl moc pohledný zápas. Ochoz vlastně hned v první minutě druhé poloviny prosadila, když jsme totálně zaspali a nechali projít hráče středem, který posunul míč na druhého volného hráče a ten z dálky při zemi snížil - 1:2. Po této brance se čekal tlak domácích, ale nekonal se a tak jsme se drali dopředu my. Měli jsme hodně nadějných šancí, ale dařilo se nám ukázkově spalovat. Klid nám dal až Ondrášek, který dostal tolik prostoru, že si ve vápně mohl zpracovat balon a v klidu zakončit. Obrana ochoze v závěru totálně rezignovala a tak jsme měli několik šancí, ovšem už jsme nic neproměnili.

Ochoz - Babice B 1:3 (0:2)