3. kolo obecní liga - Řícmanice

08.06.2020 10:18

Sestava: Míček - Ondrášek, Kratochvíl, Ondráček, Hynšt - Malíř, Pokruta, Hruška, Trávníček - Kučera, Dobeš Jakub
Střídající: Dvorský, Kropáček, Macháček, Tajnai, Ševčík

Zápas nabízel hlavně hodně nepřesností z obou stran. Kombinace vázla a tak se trochu nakopávalo. Početné osazenstvo vidělo v první půli dvě branky těsně po sobě, když se po chybě našho obránce ujali vedení Řícmanice a ihned v další minutě jsme dokázali vyrovnat po tom co Kučera dorazil vyraženou střelu Dobeše.

Druhá půle byla mírně v režii hostů, kteří měli míč více na kopačkách a dvakrát odskočili do vedení, ale vždy se nám podařilo vyrovnat. Na 2:2 Kučera po průnikovce Dobeše obešel i brankáře a pohodlně skoroval do prázdné branky. Na 3:3 v závěru Kučera po průnikovce od Macháčka hostujícího brankáře prostřelil.

Babice - Řícmanice 3:3 (1:1)