3. kolo - Moutnice

24.08.2020 19:56

Sestava: T. Burianek - Lokaj, Ševčík, Kubeš, Kozel - Stratil, Malíř, Polášek, Kropáček (46' Dvorský), Houdek (62' Konečný) - O.Burianek (42' Černý)

Druhý domácí zápas v sezoně jsme zvládli o poznání lépe než obě předchozí utkání a se soupeřem, který před tímto kolem pobýval se šesti body na první příčce tabulky, jsme uhráli cennou bezbrankovou remízu.  V obou poločasech jsme hráli poctivý fotbal založený na kvalitní defenzívě, na který soupeř nedokázal najít účinnou zbraň. 

Šancí utkání příliš mnoho nenabídlo - v první polovině jsme si vytvořili dva nadějné závary ve vápně soupeře po rohových kopech, Moutnice si vypracovaly několik střel, které však nebyly příliš nebezpečné. Ve druhé půli nastřelily Moutnice po dalekonosné ráně břevno, my jsme měli největší šanci pár minut před koncem, když náš hráč sám před brankářem soupeře ve stoprocentní šanci bohužel selhal. 

Celý tým je potřeba pochválit předvedenou za bojovnost a odhodlání, s tímto přístupem jistě přijdou i další příznivé výsledky. Za zmínku určitě stojí i skvělý výkon T. Burianka, který při svém prvním soutěžním zápase mezi třemi tyčemi dokázal udržet čisté konto a předvedl několik jistých zákroků.

Příští týden jedeme do Viničných Šumic, kde našim jasným cílem budou tři body, k čemuž bude potřeba něco, co se nám letos ještě v soutěži nepovedlo - vsítit.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.