3. kolo - Měnín B

03.09.2017 20:59

Brankář: Ondráček Roman
Obrana: Ševčík, Lokaj, Eliáš, Procházka
Záloha: Oller (50 minut), Dobeš Jakub (53 minut), Dobeš Jiří (45 minut), Kropáček
Útok: Sehnal, John (89 minut)

Střídající: Macháček (45. minuta), Polášek (50. minuta), Kozel (53. minuta), Hynšt (89. minuta)
Absence: Černý (dovolená), Penčák (práce), Majerník (práce), Tajnai (učí se), Buřík (zranění), Dvořáček (zranění)

Nepodařilo se nám chytit začátek a domácí hráli trochu lépe, po našich několika chybách se v 8. minutě prosadili. Ztráta na středu, podskočení míče, neobsazení hráčů na vápně a po ráně k tyči prohráváme 1:0. Naštěstí do konce zápasu už to bylo z naší strany jenom lepší. Pomalu jsme přebírali otěže zápasu a hráli jsme lépe než domácí. Za první poločas jsme měli několik velice slibných šancí. Vyrovnat se nám podařilo až těsně před poločasem, Kuba Dobeš zahrál trestný kop k tyči, domácí brankář pouze vyrazil a tam byl připraven dorážet Sehnal a vyrovnává na 1:1.

Do druhé půle už kvůli bolesti břicha nenastoupil Jirka Dobeš. Začali jsme tak jak jsme skončili první poločas, procházíme dobře středem a daří se nám i pěkné kombinace. Okolo 50. minuty uděláme další dvě střídání. Naše hra se tím nijak neoslabila, daří se nám kombinovat a vytváříme si náznaky šancí. V 66. minutě se dostáváme do vedení, z levé strany nahrávka na střed a krásná průnikovka na Richarda Ševčíka, který jedním dotekem zpracovává a druhým uklízí pozemi k tyči, tato akce měla velkou kvalitu - 1:2. Ve druhé půli se vrací do hry i domácí a dokáží si vytvořit několik situací, kdy nás zatlačí v našem vápně, ale naše obrana hrála dobře, celou ji řídil z brány stoper našeho A-mužstva. Poslední branku jsem vstřelili v poslední minutě po pěkné kombinaci z levé strany, skoro do prázdné brány doklepával Sehnal.

Měnín B - Babice B 1:3 (1:1)
Branky:
2x Sehnal, Ševčík

Sympatický týmový výkon nás dovedl k výhře, byl to náš první zápas a věříme, že příští kolo doma potvrdíme kvalitu a opět vyhrajem za tři body.