26. kolo - Vysočany

17.06.2018 10:46

Vysočany zahájili zápas rozehrávkou a dobře kombinovali, pár minut jsme se vůbec nemohli dostat k míči, ale když jsme ho získali, tak jsme byli hned nebezpeční. V 6. minutě obránce Vysočan ve vápně v leže bránil našim střelám a nahrávkám tak dlouho, až rozhodčí musel odpískat nepřímí kop asi metr ve vápně, rozehrávku provedli precizně Ondráček s Doležalem, kdy druhý jmenovaný vymetl šibenici - 1:0. Dál pokračovala naše mírná převaha, která pramenila hlavně z velkých ztrát míče od hostů. Ve 14. minutě jsme dali další branku, kdy ze strany nacetroval Ševčík, přetažený balón trefil Hruška z voleje fantasticky na první tyč, kam brankář nemohl doskočit - 2:0. Naše obrana pracovala dobře, když se po jednom dlouhém míči dostal hráč Vysočan sám před Nováka, tak ten seznačním zákrokem vytáhl míč na roh. Po další naší vydařené akci jsme přidali další gól, Malíř z levé strany nacentroval do vápna, kde se zjevil Martin Černý a hlavou dává gól - 3:0. Do poločasu ještě bylo několik nadějných akcí, ale další branku už se nám přidat nepovedlo.

Druhý poločas jsme byli stále lepším mužstvem, ale oproti prvnímu poločasu se začalo hrát trochu hurá fotbal. Což odkrývalo střed hřiště a mohlo se chodit do mírně nepřipravených obran. Tyto brejky se nám dařilo bránit, ale to stejné mohla říct i soupeřova obrana. Tlačili jsme se hodně do brány, ale přes polovinu druhé půle to tam stále nechtělo spadnout. V 70. minutě jsme přidali náš poslední gol, když na trestný kop z vetší vzdálenosti si dobře naskočil Malíř - 4:0. Od této doby přišla série obrovských šancí našeho mužstva, ale povestného bůra jsme nedali. Naopak v 89. minutě jsme po chybě v rozehrávce inkasovali - 4:1.