Brankář: Ondra Rous
Obrana: Ševčík, Ondráček, Kheil, Hynšt (40 minut)
Záloha: Kropáček (75 minut), Pokruta, Hruška (71 minut), Ondrášek
Útok: Doležal (45 minut), Malíř

Střídající: Studený (40. minuta), Tulis (45. minuta), Dobeš Jiří (71. minuta), Sehnal (75. minuta)
Absence: Dobeš Jakub, Kubeš, Míček, Beránek

Zápas jsme nezačali dobře, v obraně jsme měli velké mezery a dovolovali jsme soupeři příliš snadno se dostávat k naší brance. V útoku se nám nedařilo moc zachytávat míče a nebezpečný byl pouze Ondrášek po levé straně. V 25. minutě se do vápna prodral Doležal, mohl jít sám na brankáře, ale byl jasně stažen za rameno, sudí nepochopitelně neodpískal penaltu a domácí se z protiútoku prosadili, když po krásném centru do vápna nejvýše vyskočil útočník Soběšic a trefil hlavou přesně - 1:0. Měli jsme pár závarů a šancí k ohrožení branky domácích, ale domácí byli více nebezpeční, zahrávali více rohů a více zakončovali na bránu. V 40. minutě kopali domácí penaltu, po faulu našeho brankáře, který podsekl hráče, který na něj šel sám, penaltu šel kopat brankář Soběšic a proměnil - 2:0. V 44. minutě přidali domácí třetí hřebíček, toto byl nejostudnější gól ze všech tří, centr do malého vápna, kde si domácí útočník míč zpracuje vystřelí na bránu a ještě dorazí vyražený míč - 3:0. Naštěstí je přestávka.

Do druhého poločasu jdeme s tím, že ukážeme, že fotbal hrát umíme a pokusíme se alespoň snížit. Hra už byla mnohem vyrovnanější, domácí opět měli jasné šance ke skórovaní, ale my jsme jich měli také dost, bohužel nic nám tam nespadlo. Hlavně přesunutí Ondráška do útoku oživilo naši hru. Všichni náhradníci rozhodně nezklamali a předvedli kvalitní výkony. Šancí jsme v druhé půli měli opravdu hodně, výsledek vypadá jako jasné utkání, ale s větší porcí štěstí jsme mohli tento zápas za druhou půli i vyrovnat.

Soběšice - Babice 3:0 (3:0)

Všem je potřeba poděkovat za výkony v uplynulé sezóně a za měsíc zase na hřišti nazdar.