26. kolo - Oslavany

16.06.2015 09:36

Za krásného slunečného nedělního odpoledne jsme se utkali se soupeřem, který bojuje o záchranu. 

Sestava: Míček - Ševčík (Černý), Ondráček, Tulis, Hynšt (Lokaj) - Dobeš Jiří (Pospíšil), Studený, Doležal (Novohradský), Hruška - Kučera, Dobeš Jakub.

Střídající: Novohradský (50. min), Pospíšil (60. min), Lokaj (65. min), Černý (70. min)

Hned od úvodního hvizdu jsme výborně kombinovali a míč soupeři moc nepůjčovali. Okamžitě příšli i šance a brzo se nám podařilo jednu využít, kdy Doležal šel sám z boku na bránu a střílí přesně k tyči - 1:0. Hosté moc šancí neměli a hned dostali dalšího góla, po rohu hlavičkoval přesně Hynšt - 2:0. Vypadalo to, že zápas v klidu zvládnem, ale bohužel hosté ukázali, že taky umí kousat. Vytvořili si několik šancí a jednu využili, krajní záložník nikým nehlídán vystřelil z dálky a Míček se jen díval - 2:1. Pořád jsme měli navrch a více šancí, ale nedařilo se skórovat ani nám, ani soupeři. Po chvilce gólového půstu jsme se zase ukázali. Do poločasu ještě stihl dát svůj druhý gól Doležal, a nakonec i Studený, který ve vápně vymotalk dva soupeře a levačkou uklízí do prázdné brány - 4:1.

Do druhé půlky jsme nastoupili se stejným elánem. Hned po poločase dokončil Pepa svůj hattrick, když si komicky pohrával s obranou a golmanem hostí a pohodlně dovedl míč až do prázdné brány. Další gól přidal ještě Hruška, když dorazil do prázdné nahrávku z boku. Další gól dal Richard Ševčík z penalty, a bylo to už 7:1. Vystřídali jsme všechny co jsme měli na lavečce a trochu se nám rozhodil systém. Dokonce jsme dokázali zahodit další penaltu, kterou nám hosté nabídli. Oslavany se opět ozvali a další střelu z vápna Míček nedokázal chytit - 7:2. Na konec zápasu ještě vstřelil Martin Kučera svůj 30 gól v této sezóně, parádní ranou k tyči. Do konce zápasu se už nic neudálo.

Babice - Oslavany 8:2 (4:1)

Branky: Doležal 3x, Hruška, Hynšt, Kučera, Ševčík

V dnešním zápase jsme výborně kombinovali po zemi a vytvořili si moře šancí, a dost jsme jich také využili. Na druhou strany jsme s takto slabým soupeřem dostali dva góly a dělali vzadu laciné chyby. Oba naši soupeři o postup zase vyhráli, tak nám pořád chybí dva body. Poslední kolo rozhodne.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.