26. kolo - Ivančice "B"

16.06.2014 22:55

V poslední utkání našim hráčům o nic nešlo. Bohužel to neplatilo ze strany soupeře. Pokud by Ivančice vyhráli, na 90% by se zachránili. Prakticky jsme rozhodovali o tom, jestli sestoupí Ořechov/Zbraslav nebo Ivančice. Chtěli jsme vyhrát, protože to nás baví nejvíc :-) 

 
Sestava: Ševčík Michal- Ondrášek, Kubeš, Tulis, Kheil - Kučera Tomáš, Studený, Doležal, Dobeš Jíří - Dobeš Jakub, Kučera Martin
 
Střídající: Ševčík Richard, Černý, Hynšt, Novohradský
 
Zápas jsme začali držením míče, bohužel to vedlo pouze k závarům. Soupeř ale začal kousat. První dobrou střelu z boku vychytal Ševčík a po chybě Kubeše, šel hostující útočník úplně sám, ale netrefil branku. Z ničeho nic jsme, ale mohli dát branku my. Přímý kop Tulise hlavičkoval Doležal pouze do tyče. Soupeř střílel z velkých vzdálenosti a nutno říci, že to nebyly plané pokusy. Naštěstí nás ale vysvobodil hvizd rozhodčího a tak jsme šli do kabin za stavu 0:0.
 
Druhá půlka? Nebe a dudy(a to pořádny dudy: img.blesk.cz/img/1/full/331805-img-prsa.jpg). Soupeřův aut skončil na naších kopačkách a Kučera postupoval s míčem přes 3/4 hřiště sám a levačkou po zemi k tyči nedal golmanovi šanci 1:0. Druhá branka přišla o pár minut později. Kubešův skvělý pas našel Doležala, který si chytře odstrčil soupeře a z otočky zvýšil naše vedení na 2:0. Ivančice propadli beznaději a prakticky bylo o utkání rozhodnuto. Další branku přidal Ondrášek, který svým důrazem dokázal navýšit skóre na 3:0. Hosté, ale z ničeho nic vstřelili branku, když jsme špatně rozehráli faul na půlce a následný brejk skončil v naši síti 3:1. Na to jsme ale ihned odpověděli. Skvěle zahraný brejk: Hynšt - Doleža - Kučera, postupoval poslední jmenovaný úplně sám a proměňuje 4:1. Velice špatný výkon ve druhé půlce deklaroval hostující střídající stoper, když v poslední minutě nahrál místo golmanovi Martinovi Kučerovi, který místo aby spadl, tak udělal kličku a dovršil svůj hattrick. Ríša teda penaltu nekopal, takže jsme přišli o striptíz na závěrečné.
 
Babice "A" - Ivančice "B" 5:1 (0:0)
branky: 3x Kučera Martin, Doležal Pepa, Ondrášek Jiří
 
Závěrem patří velké poděkování všem hráčům, kteří nastoupili reprezentovat fotbal Babice nad Svitavou. Ale ač si to každý neuvědomuje, tak bez našeho výboru, trenérů, fanoušku by jsme neměli zázemí takové, jaké máme. Proto ještě velké dík! 
 
S pozdravem

 
 
Kluci si striptíz pak vynahradili :D
Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.