25. kolo - Čebín

10.06.2018 20:46

Zápas začal po dešti, tak hřiště hodně klouzalo. Hrál se celkově dost nepohledný fotbal, hodně nákopů a nedoběhnutých dlouhých míčů. Domácí byli v první půli lepší, víc se jim dařilo kombinovat. První gól jsme ale vstřelili my v 16. minutě, Hruška se prodral do vápna, vyhrál dva tvrdé souboje, vystřelil, jeho střelu brankář vyrazil jen před sebe, kde Hruška napodruhé už prostřelil - 0:1. Od gólu jsme dost slábli a nedařilo se nám vůbec kombinovat, nakopávali jsme pouze dlouhé míče. Domácím se podařilo vyrovnat po rohovém kopu, který byl velice dobře kopnut, není úplně jasné kdo dostal balon do brány jestli útočník domácích, nebo náš obránce, ale bylo vyrovnáno -1:1.

Druhý poločas byl z naší strany trochu lepší, ale pořád se to vůbec nedalo srovnat s posledním zápasem. Čebín už trochu otupil a nedral se tolik dopředu. V druhé půli už gól nepadl a tak přišla dělba bodů. Dalo by se říct, že spravedlivá.