25. kolo - Blažovice

09.06.2015 22:20

V brutálně teplém počasí jsme svoje poslední utkání venku odehráli na hřišti v Blažovicích. Domácí se aktuálně nachází na posledním místě tabulky a je prakticky jasným sestupujícím.

Sestava: Míček - Novohradský, Kubeš, Ondráček, Hynšt - Tulis, Doležal, Studený, Hruška - Kučera Martin, Dobeš Jakub

Střídající: Černý

Prvních deset minut jsme se víceméně hledali a vypadalo to na těžké utkání. První šanci měl Hruška, když se dostal k odraženému míči, ale trefil pouze nohy dobře postaveného golmana. První branku v utkání si připsal Jakub Dobeš, když dokázal obejít 2 protíhrače a po zemi k tyči dává na 0:1. Od té doby byl na hřišti pouze jeden tým. Další branku jsme přidal Kučera, když si navedl míč do středu vápna a levačkou k tyči zvyšuje na 0:2. O několik minut později přišla další trefa, když Kučera se zbavil 2 protihráčů a vyslal Doležala do úniku, který nezaváhal 0:3. Poslední branku v prvním poločase přidal Hruška, když mu Dobeš nabil na velké vápno a dělovkou nedal domácímu golmanovi šanci 0:4
Ve druhé pulce už bylo utkání prakticky rozhodnuto, takže jsme se snažili spíše šetřit síly a držet míč. Nejkrásnější akce zápasu - Hruška - Kučera - Doležal - Kučera - Dobeš - Doležal do prázdné branky, akce téměř na 1 dotek a skoré 0:5. Poslední trefu z naší strany přidal Dobeš, když běžel sám na golmana a s trochou štěstí zvyšuje už na 0:6. Poté jsme ale úplně přestali hrát. Domácí si začali vytvářet i šance a po jednom z rohu zaznamenali čestný úspěch 1:6. Zbytek utkání se prakticky dohrával.

Blažovice - Babice 1:6 (0:4)
branky: 2x Dobeš Jakub, 2x Doležal Pepa, Hruška Zdeněk, Kučera Martin

Utkání jsme zvládli. V příštím utkání doma přivítáme Oslavany, které bojují o záchranu a určitě nám nic nedarují.