24. kolo - Želešice

02.06.2014 16:11

V podzimním utkání jsme dostali od Želešic (5:0) doslova nakládačku. Body k záchraně potřebujeme jako sůl, ale Želešice nejsou pro nás nikdy lehkým soupeřem.

Sestava: Míček - Ševčík, Ondráček, Kubeš, Kheil - Ondrášek, Studený, Doležal, Hruška - Dobeš Jakub, Kučera Martin
Střídající: Dobeš Jíří, Hynšt, Černý

Utkání začalo z naši strany dobře. Tlačili jsme se do koncovky a nenechali soupeře kombinovat. Hosté hráli ze začátku offside systém ve kterém jsme se několikrát nechali nachytat, ale asi v 10 minutě se zapomněl pravý obránce a Jakub Dobeš potáhl míč, který naservíroval uplně před prázdnou branku Martinu Kučerovi 1:0. Ihned přišel pojišťující gol, když Dobeš vybojoval míč a i když upadl, tak se míč dostal k Doležalovi, ten vyslal Hrušku, který už pohodlně zakončil houslema 2:0. Hosté byli opaření a tak šance střídala šanci. Prvně Doležal nedokázal přehodit golmana, Dobešův nájezd taktéž skončil neúspěšně. Ale do poločasu jsme stihli dát ještě jednu branku. Dobeš prostrčil míč, který se dostal ke Kučerovi a přehozením zvyšuje na 3:0. Kučera mohl ještě do poločasu zkompletovat hattrick, ale jeho lob z velké vzdálenosti skončil jen těsně nad. Poločas utkání 3:0.

V druhém dějství šlo prakticky jen o to, kolik Želešicím naložíme. Přišla 15 minutovka Doležala ve kterým vstřelil hattrick. První branku vstřelil po nádherné akci. Kučera - Ondrášek a do prázdné branky nekompromisně zvyšuje na 4:0. Druhou branku přidal z poza vápna střelou po zemi k tyči 5:0. A poslední svoji trefu dorazil do prázdné po solu Kučery. Poslední tečku v zápase udělal výborně hrající Jakub Dobeš. Od půlky hřiště utekl všem a následná klička obrovskému golmanovi, stvrdila náš výborný výkon na konečných 7:0. Prakticky soupeř si za celý zápas nevytvořil golovou příležitost, ale přesto hráli hosté slušně, jak po fotbalové stránce, tak i po sportovní.

Babice "A" - Želešice 7:0 (3:0)
branky: 3x Doležal Pepa, 2x Kučera Martin, Hruška Zdeněk, Dobeš Jakub

I díky zápasu Ochoz "A" - Blučina (5:0), přišlo na zápas hodně lidí. My za to děkujeme a příští utkání jedeme do Opatovic.