Záloha: Kropáček, Pokruta, Doležal, Tulis (82 minut)
Útok: Malíř, Beránek

Střídající: Rous (82. minuta), Sehnal
Absence: Dobeš Jiří (zranění), Dobeš Jakub (zranění), Ondrášek (rodinná oslava), Studený (po oper. zákroku), Kubeš (služ. cesta), Ševčík (seminář)

První poločas byl vyrovnaný s mírnou herní převahou domácích, ale na počet golových šancí to byl vyrovnaný poločas. Oba týmy hrozili po rohových kopech, domácí dále zkoušeli střílet z dálky, ale málo kdy trefili zařízení. My jsme byli nebezpeční po průnicích po stranách a následných centrech do vápna, po jedné takové akci jsme dali i branku. Kropáček z pravé strany nacentroval a na přední tyči krásně z první trefil Pepa Doležal 0:1.

Druhá půle už byla jasně v řežii domácího týmu. Měl totální převahu v držení míče, nám se podařilo udělat pár slibných akcí a zahrávali jsme asi 4 rohové kopy, po nich většinou zahrozili domácí rychlým brejkem. Měli jsme jednu 100% šanci, kdy Beránek sám před bránou z první přestřelil. To bylo z naší strany vše, pak jsme jen bránili a odkopávali míče. Domácí dobře kombinovali, ale dlouhou dobu se jim nedařilo vyslat nebezpečnou střelu na bránu, většina pokusů končila vedle, nebo jsme je dokázali zblokovat. Po trestném kopu domácích byl balon naším obráncem na poslední chvíli tečován, změnil směr, ale i tak se Míček zvládl přesunout a vynikajícím zákrokem nás držel ve hře o tři body. Opravdu nebezpečnou střelu vyslali domácí pár minut před koncem, ale naštěstí skončila jen na břevně a tak jsme poctivou, bojovnou hrou získali tři body ze hřiště soupeře.

Podolí - Babice 0:1 (0:1)
Branka:
Doležal

V Rájci jsme hráli slušný fotbal celých 90 minut, ale prohráli jsme. V Podolí jsme byli hodně pod tlakem a nedařilo se nám držet míče, ale máme tři body. Občas je potřeba takovéto body urvat, týmu to určitě pomůže. Za týden hrajeme doma v neděli se Slovanem Brno.