24. kolo - Pačlavice

04.06.2018 17:14

První poločas jsme byli pod tlakem dobře hrajícího soupeře a vydávali se do rychlých brejků. V obraně jsme hráli dobrý zápas a i proto se kvalitní hosté nedokázali prosadit, po jedné krásné kombinaci se vytáhl Míček. V první půli jsme měli méně brankových příležitostí než Pačlavice, ale podařilo se nám jednu proměnit, když Hruška vybojoval míč, přes útočníky se balon posunul na levou stranu k Malířovi, který po rychlém posunutí vymetl pravou šibenici - 1:0.

Druhý poločas jsme zase měli více ze hry my, měli jsme víc šancí, ale branku vstřelili jen hosté. Takový je fotbal. Doležal z trestného kopu zamířil přímo do šibenice, ale brankář domácích střelu přes zeď tušil a byl tam včas. Doležal ještě z voleje nastřelil břevno, Malíř z boku také trefil tyč. Hra se v druhé půli úplně otočila, my hráli a hosté měli nebezpečné brejky. Po jedné naší hrozivé ztrátě se přes půl hřiště valilo útočné duo Pačlavic na dva naše obránce, pěknou přihrávkou se dostal útočník do samostatného úniku a prostřelil Míčka - 1:1. Posledních deset minut se začalo hrát opatrněji, ani jedno mužstvo nechtělo ztratit remízu, která vydržela do konce zápasu.