23. kolo - Ujezd

27.05.2014 12:02
V Neděli 25. května jsme se utkali s týmem, který apeluje na 1 místě tabulky. Cíl byl jasný, uhrát alespoň bod, který nám pomůže v bitvě o záchranu.

Sestava:  Míček - Ševčík, Ondráček, Kubeš, Kheil - Hruška, Studený, Doležal, Ondrášek - Kučera Martin, Dobeš Jakub

Střídající: Hynšt Robin, Kučera Tomáš

Na začátku utkání se obě mužstva nikam nehrnula. Domací se snažili držet míč, ale vešekrá snaha skončila vždy nakopnutým míčem nebo ztratou na naší polovině. Skoré mohl otevřít Doležal, když po nahrávce Kučery se ocitl sám před golmanem, ale trefil ho pouze do noh a následnou dorážku hlavičkou Ondrášek nedokázal usměrnit. Od té doby jsme se snažili více tlačit dopředu. Po jednom z rohů se odražený míč dostal k Studenýmu, který pěknou střelou trefil břevno. Soupeř se k naši brance dostával sporadicky. Poslední šanci v první půlce měl na kopačce Hruška. Dobrou střelu za vápnem vychytal skvělý golman. Poločas utkání 0.0.

Prvních 10 minut jsme uplně zaspali. Domácí útočník si chytře prohodil míč kolem našich obránců a sám postupoval na bránu, naštěstí trefil pouze tyč. O chvilku později zahrával soupeř roh. Přetažený míč našel jejich předstopera, který ač byl dalekoh od brány, dokázal hlavičkou přehodit Míčka 1:0. Ihned mohl vyrovnat Hruška, ale trefil pouze tyčku. Soupeř hrozil dál, ale vše posbírala naše dobře pracující obrana. Z ničeho nic jsme udeřili my. Jakub Dobeš hlavičkou prostrčil míč na Martin Kučery, který postupoval sám na domácího kapitána se kterým si bez problému poradil a následné kličce neodolal i domácí golman 1:1. Zápas jsme mohli strhnout během 2 minut na svoji stranu. Hruška prostrčil míč Kučerovi, postupoval sám, ale golman už na kličku znovu neskočil. Další šance už k vidění nebyly, takže jsme si odvezli důležitý bod.

Ujezd "A" - Babice "A" 1:1 (0:0)
branky: Kučera Martin

Po dlouhé době jsme venku předvedli dobrý výkon a i když jsme měli dost šanci na vítězství, uhraná remíza je možná i spravedlivá. Další kolo doma přivítáme Želešice.