23. kolo - Říčany

25.05.2015 17:53

Marodka je obrovská a tak jsme do říčan přijeli pouze s jedním náhradníkem, a to on a další ze základu hráli dopoledne celý zápas za B-mužstvo. Museli jsme se s tím poprat a nastoupili jsme v následující sestavě:

Míček - Ševčík, Kubeš, Ondráček, Novohradský - Tulis, Studený, Doležal, Černý (Pospíšil) - Kučera, Hruška.

Střídající: Pospíšil (55. minuta)

V první půli jsme hrozivě zaspali začátek. Nedařilo se nic, přihrávky, zpracování, kličky. Většina akcí končila sice na půlce soupeře, ale k vápnu jsme se skoro nedostávali. Domácí nepředváděli také nic pěkného, ale hned z první šance nám dali gól, když domácí hráč prošel do vápna skrz hradbu našich hráčů a uklízí pod břevno - 1:0. Dostali jsme se víc do hry a přicházeli už menší závary u branky Říčan. Toto mírné oblačno zase vystřídal zmar, domácí ze druhé šance dávají druhý gól. Nepovedeným skluzem jsme nabídli domácím možnost dva na jednoho a využili dokonale - 2:0. Bylo velkým překvapením, že druhý gól v naší síti nás nepoložil, ale nabudil. Začali jsme konečně makat a o dost se zlepšili přihrávky. Kučera s Hruškem už začínali zatápět domácí obraně. Po sérii menších i větších nevyužitých šancí na obou stranách to vypadalo, že do šaten se půjde za stavu 2:0. Naštěstí se nám podařilo dát šatňáka, Kučera dostal přihrávku na velký vápno, vypadalo to že si chystá míč na střelu, ale posunul ho výborně naběhnutému Hruškovi, který si rychle zpracoval a vrátil Kučerovi před prázdnou branku - 2:1.

Do druhé půle jsme šli s tím, že zápas jasně otočíme. Hned po hvizdu jsme do toho šlápli a tvořili si šance. Nemohli jsme ale venku úplně otevřít obranu, tak v ofenzivní fázi byli většinou jen tři naši hráči - Kučera, Hruška a Doležal. Bránění nám šlo a nakonec jsme se dočkali i vyrovnání. Po vysokém a dlouhém obraném odkopu na soupeřovu půlku se k míči dlouho nikdo neměl, tak Kučera zapl dvojku a přesprintoval všechny, ustál pokus o faul stopera domácích a obstřeluje golmana - 2:2. Byli jsme v eufórii, do konce zápasu bylo ještě hodně času. Bohužel v této eufórii se nám nepodařilo dat rozdílovou branku a tak nadšení brzo opadlo. Hra se vyrovnala a hrálo se více ve středu hřiště. Domácí měli víc balón na kopačkách, ale žádné šance si nevytvořili. Tady bylo hlušší místo z naší strany. Do konce zápasu už se nevyskytla žádná obrovská tutovka, pouze rohy a standardky. Gól už nedalo ani jedno mužstvo, tak jsme si body rozdělili. 

Říčany - Babice 2:2 (2:1)

Branky: Kučera 2x

Opět jsme neprohráli, ale ztratili jsme další dva body, Moutnice ztratila naplno, tak jsme ji zase o bodík dostihli. Očekává se tuhý boj o čelo. Teď doma přivítáme Bitýšku, u nich jsme remizovali 2:2. 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.