23. kolo - Černá Hora

28.05.2017 00:21

Brankář: Míček
Obrana: Ševčík, Ondráček, Studený, Ondrášek
Záloha: Kropáček, Pokruta, Hruška (87 minut), Rous (63 minut)
Útok: Doležal, Malíř (53 minut)

Střídající: Beránek (53. minuta), Sehnal (63. minuta), Kubeš (87. minuta)
Absence: Dobeš Jakub (zranění ramene), Dobeš Jiří (zranění kotníku), Kheil (svalové zranění), Hynšt (zranění kolene), Tulis (neznámo).

Vázne nám kombinace soupeř mírně lepším mužstvem, podaří se nám skorovat, když se prosadil Malíř. Po poločase pouštíme hosty moc do hry a pohodlně si kombinují na středu hřiště, po rychle rozehraném trestném kopu ve vápně fauluje Ondrášek na penaltu, naštěstí ji Míček krásně chytl. Potom byl na penaltu také faulován Doležal, Lukáš pokruta potřetí v řadě dává penaltu a už jsem si na to zvykli. Po celou druhou půlku nejsme tak ve hře, jak by jsme chtěli, hosté kombinují lépe, ale nemají žádné zakončení směr brána. V 71. minutě po jedné z mála našich krásných akcí přidáváme třetí branku, Kropáček do vápna vyslal Studeného, ten z první pod sebe, kde opět z první Doležal uklízí do brány, pěkná branka, která splňovala kritéria I.B třídy, moc dalšího ne. 

Babice - Černá Hora 3:0 (1:0)
Branky:
Malíř, Pokruta (z penalty), Doležal

Podle výsledku jasná věc, ale v žádné fázi zápasu jsme hosty výrazně nepřehráli. Máme povinné tři body, ale hra nebyla dobrá, je potřeba se sejít v hojném počtu na tréninku a zamakat.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.