Obrana: Ševčík, Studený, Ondráček, Kheil (45 minut)
Záloha: Ondrášek, Pokruta, Hruška, Tulis (70 minut)
Útok: Dobeš Jakub (32 minut), Doležal

Střídající: Malíř (32. minuta), Rous (45. minuta), Sehnal (70. minuta), Kubeš
Absence: Hynšt (zranění), Kropáček (zranění), Beránek (zranění), Dobeš Jiří (zranění)

První poločas byl vyrovnaný, s menší naší optickou převahou, hrálo se více na polovině hostů, ale hosté zase lépe kombinovali na středu hřiště. Vytvořili jsme si několik brankových situací, ale opět se nám nedaří proměňovat. Start jako v každém zápase zastavuje hodně útoků fauly, po jednom takovém se vážně zranil Kuba Dobeš, který špatně dopadl na rameno a musí na operaci klíční kosti. Do útoku nastoupil Malíř. Když se nám nepodařilo nic proměnit, tak start z ničeho udeřil v 42. minutě, na středu vystihli naši nepřesnou rozehrávku, pěkný centr na zadní, kde pohodlně zakončuje útočník startu - 0:1.

Do druhé půle jsme opět museli střídat, Kheil dolů, Rous nahoru. Ondrášek se posouvá na obranu. V tuto chvíli se naše hra rozpadla a po hřišti se spíš touláme. Start přebírá otěže zápasu a k tomu jim pomáháme bídnou rozehrávkou. V 49. minutě Studený rozehrál přímo na útočníka Startu a potom ho zastavil jen za cenu faulu, stoper Startu přímý kop z cca 22 metrů střílí přímo do šibenice - 0:2. za dvě minuty další hrubka v obraně, míče který můžeme posunout míčkovi 2x hlavičkujeme tak, že si ho bere hráč startu a prostřeluje Míčka - 0:3. Nějaké šance si tvoříme i my, ale nedaří se nám proměnit ani úplné tutovky. V 68. minutě přidává Start čtvrtý hřebíček, když obránce startu projede středem 2x si narazí se záložníky a tvrdou ranou při zemi prostřelí Míčka, který si ještě tento zápas nesáhl na balon - 0:4. Pět minut před koncem se nám pořadí dát čestnou branku, když si Pepa Doležal vydoluje balon z podnoh brankáře a pohodlně zakončuje do prázdné brány - 1:4.

Babice - Start 1:4 (0:1)