22. KOLO - OCHOZ

17.05.2016 19:45

V chladném nedělním odpoledni nás čekalo derby a takové derby nebývá nikdy lehká záležitost.

Sestava: Míček - Ševčík (89 minut), Ondráček, Kubeš, Kheil - Kropáček (71 minut), Hruška, Studený, Ondrášek (89 minut) - Kučera, Dobeš Jakub.

Střídající: Tulis (71. minuta), Eliáš (88. minuta), Novohradský (89. minuta)

Na marodce: Doležal, Pokruta, Hynšt, Dobeš Jiří.

Ochoz nastoupila v silnější sestavě než na podzim, kdy doma dostala debakl. Ze začátku se hostům více dařila kombinace. Domácí byli trochu zaskočení, ale i tak se jim povedla v 11. minutě vstřelit první branka po krásné akci po lajně a přízemním míči do vápna, kde pěkně zakončil Dobeš - 1:0. Ochoz se stále snažila hrát, ale do vápna se jim nedařilo dostat, měli pouze pokusy zpoza vápna, které šli vedle, nebo je Míček s klidem chytil. V 21. minutě domácí zvyšují náskok, Kučera prošel přes dva hráče u vápna a zakončuje přesně - 2:0. O dalších 10 minut později přidává střelec druhé branky i svojí druhou branku, obešel hráče za vápnem a prudkou ranou k tyči nedává hostujícímu golmanovi šanci - 3:0. 

Druhá půle nabídla dost šancí domácích a pološance hostů, kteří se nedostali do žádné loženky i přes to, že ve větší části zápasu tvořili hru oni. Domácím se druhá půle nemohla líbit, záložní hra byla totálně vynechaná a Ochoz, která je na posledním místě lídra okresního přeboru přehrávala. I přes toto se domácí dostali do vyložených šancí, kdy domácí útočníci chodili sami na golamana hostí, ale nepodařilo se jim už ani jednou skórovat. Ochoz na svůj čestný úspěch v podobě vstřelené branky nedosáhla a tak zápas skončil, tak jak skončil první poločas.

Babice - Ochoz 3:0 (3:0)
Branky:
Kučera 2x, Dobeš Jakub

K dalšímu zápasu jedeme do Střelic a musíme opět na plno bodovat, protože Zbraslav se netváří, že by chtěla ztrácet body. Zbraslav čeká zápas doma s Veverskou Bítýškou.
Delegace na náš zápas ve Střelicích: 
    Hlavní - Jelínková Marcela
    AR1 - Mrkvica Tomáš
    AR2 - Frydrych Dominik

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.