22. kolo - Moutnice

19.05.2014 18:45

Velmi důležitý zápas,kdy jsme museli bezkonkurenčně vyhrát.Po deštivých dnech byl teren nasáklý,ale naše hřiště bylo i tak v dobré kondici.Skore je pro hosty milostivé,brankář je ještě značně podržel.Pokusím se tak o malou rekapitulaci.

Sestava: Míček - Ševčík, Ondráček, Kubeš, Kheil - Kučera Tomáš, Studený, Hruška, Ondrášek - Kučera, Doležal

Střidající: Hynšt, Dobeš, Černý

Hned od uvodu jsme prověřovali hostující obranu.Neustále jsme hrozili dlouhými pasy na naše utočníky.Přibývalo rohů.První gol na sebe nenechal dlouho čekat.Doležal potáhl míč po levé straně a dokázal od rohového praporku nacentrovat na vzdálenější tyč,kde se najednou z ničeho nic ocitl Studený.Ten po usměrnování míče hlavou trefil ještě T.Kučeru,který přišel ke golu jako hluchý k houslím.Toto však Studeného nenamíchlo a druhý gol byl už v jeho režii.Našel si na velkém vápnu odražený míč od golmana,udělal kličku pojd sem kam jdeš a prostřelil vše co mu stálo v cestě.Hosté si pořádnou šanci,která by stála za zmínku,nevytvořili. Byli jsme to my, kteří byli nakopnutí do dvougolového veden. Třetí zářez ještě do poločasu udělal Doležal, kdy se sám před golmanem nemílil. Stejná situace se mu naskytla v zápětí, ale to už mu brankař nedovolil skorovat a střelu vytěsnil na roh.


Na začátku druhého poločasu přišla pro domácí hluchá doba a hosté chtěli ještě něco udělat s výsledkem.Výsledkem jejich snahy byla nařízená penalta za ruku beka Ševčíka.I přesto,že si Míček sáhl na míč,nevytěsnil ho mezi tři tyče.Domácí trochu znejistěli.Nedovolili však hostům šanci na kontaktní gol a naopak se začali předhánět v neproměnování jasných golových tutovkách.Každý z našich utočníků šel sám na brankáře,ale ten je vždy skvěle vychytal.Překonání skvělého brankáře se mohlo uskutečnit při penaltě,na kterou si věřil stogolový M.Kučera.Jeho zakončení doprostřed brány mu nevyšlo,a i vyražený míč neusměrnil do brány.Zřejmě naposledy se postavil k penaltovému puntíku.Čtvrtý gol vstřelil Doležal,který centr po zemi na přední tyč jemně stečoval za záda golmana.To už se na hosty valila jedna šance za druhou.Držel je brankář,který chytl střelu stogolovýmu,který v tomto zápase zůstal na nule a třeba v Ujezdu nějakou tu šanci promění.Na výlet se vydal i Pstruh a v pokutovém uzemí neobstřelil brankáře.Šanci dát gol dostal i Studený,který po zpětné přihrávce M. Kučery zavzpomínal na své obvyklé zakončení a přestřelil.Po vystřídání se na hřišti ocitl Černý.Po tom co přetažený centr Doležala vrátil míč hlavou Kheil si zcela osamocený Černý troufl na zakončení z první a nadvakrát překonal golmana.Ihned po vstřelení branky ukončil sudí zápas.

Babice - Moutnice 6:1(3:0)
branky:3x Doleža Josef, Kučera Tomáš ,Černý Martin, Studený Jiří


Nakonec jasné vítězství a zcela zasloužené.Pochvala pro střelce Doležala a jistého brankáře Míčka,který na težkém terenu udržel míč vždy v náručí. V dalším zapase jedem do Ujezda.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.