22. KOLO - BLUČINA B

12.06.2016 00:21

Na žádost hostujícího mužstva, které hraje o postup ve dvou soutěžích byl začátek utkání přeložen na 13:30 a my jsme s tím neměli žádný problém.

Sestava: Buřík - Novohradský, Lokaj Petr (C), Eliáš, Kozel - Pospíšil, Hynšt, Polášek, Ondrášek Tomáš (45 minut) - Papež, Ševčík Petr (62 minut).

Střídající: Pokruta (45. minuta), Ondrášek Jiří (62. minuta)

Kvalitní zápas, my jsme hráli kombinační hru, která díky až moc nepřesnostem nebyla tak slušivá a soupeř pouze a pouze nakopával. V první půli jsme měli několik velice kvalitních šancí, ale nepodařilo se nám žádnou proměnit.

Do druhé půle naskočil Lukáš Pokruta a začal útočníky zásobovat přesnými nahrávkami. Ze začátku jsme ještě šance pálili, ale v 58. minutě se prosadil Pospíšil po krásné akci. Potom naskočil i Jurry a soupeře jsme drtili, vytvořili jsme si mnoho tutových golovek, ale už jsme proměnili jen jednu po další moc pěkné kombinační akci.

Babice B - Blučina B 2:0 (0:0)

Branky: Pospíšil, Ondrášek Jiří

Na IV. třídu kvalitní utkání, divákům se muselo líbit. Musíme vyzdvihnout univerzála Buříka, který minulé kolo sehrál dobré utkání v útoku a teď vychytal nulu v bráně.