21. kolo - Soběšice

08.05.2019 08:26

Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Ondrášek - Tajnai, Hruška, Pokruta, Trávníček - Kučera (Malíř), Dobeš

První část zápasu patřila jasně hostům, kdy měli dvě velké šance, první zlikvidoval Míček, druhou na brankové čáře vykopnul Ondráček. Potom jsme měli dvě velké šance zase my, když Trávníček nedokázal z otočky propálit brankáře a podruhé netrefil odkrytou bránu. Do konce poločasu se hra mírně uklidnila a jednu větší šanci si vypracovali hosté, výborně chytající míček ji zlikvidoval.

Druhý poločas už jsme byli méně aktivní a hosté toho využívali. Měli velké množství rohů a trestných kopů, které velice dobře zahrával Švihálek z obou stran do našeho vápna. Hosté měli převahu i přes to, že hráli od 52. minuty v deseti. V závěru zápasu nastoupil i hrající trenér hostů a během krátké chvíle mohl rozhodnout, naštěstí jsme po závaru na brankové čáře míč zvládli odkopnout. 

Babice - Soběšice 0:0

Bod ze zápasu bereme hlavně díky skvělému výkonu našeho brankáře, jinak musíme sportovně uznat, že soupeř hrál lépe než my a k výhře měl blíže. Na druhou stranu zápas trochu kazí nedobrý dojem z rozhodčích, kteří zbytečně okatě hosty tlačili do šancí. 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.