21. kolo - Slavkov

12.05.2018 22:07

Soupeř dojel pouze v 9 lidech a tak zápas byl pouze formalitou kolik si soupeř odveze a kolik minut vydrží hrát. Hned ve 2. minutě jsme se prosadili, když Hruška využil průnikovou přihrávku a sám před brankářem se nemýlil - 1:0. Druhý gól přidal Dobeš v 8 minutě po zpětné nahrávce od Doležala - 2:0. Ve 13. minutě to bylo o tři branky, když se po rohu prosadil skákač Ondráček - 3:0. Do poločasu jsme dali ještě jeden gól a zase po rohu, když hlavičkový souboj vyhrál Doležal - 4:0. Měli jsme ještě spousty dalších šancí, ale dařilo se nám tradičně spalovat a navíc brankář Slavkova několikrát velmi dobře zasáhl.

Druhý poločas už trval jen 15 minut, potom se zranili tři hráči hostů a musel být zápas ukončen. Do té doby jsme stihli vstřídat tři hráče a přidat jeden gól, když Dobeš po krátké protlačené přihrávce ve vápně prostřeluje - 5:0.

Je ostudou, že v krajské soutěži se družstvo nesleze v dostatečném počtu k zápasu, ještě ostudnější to je, když se jedná o město. Velký respekt pak patří hráčům Slavkova, kteří nastoupili a 60 minut na hřišti férově bojovali a dokonce se dostali i k jedné brankové příležitosti a jednomu rohovému kopu, ostatní jejich spoluhráči by si z nich měli vzít příklad.