21. kolo - Rajhradice

12.05.2014 19:00

Na tento venkovní zápas jsme vyjeli s naším velkým lazaretem o menší zázrak.Při naší obrovské marodce byla sestava prošpikována mladými hráči,kteří získávají zkušenosti zejména v týmu béčka.Na vystřídání byl jeden hráč,a to ještě značně pochroumaný.

 

Sestava: Míček - Ševčík, Ondráček, Kubeš, Ondrášek - Černý, Hruška, Doležal, Hynšt - Kučera, Tulis

Střídající: Studený

 

Utkaní začalo. Míč samozřejmě drželi domácí.První gol na sebe nedal dlouho čekat.Domácí utočník dostal dlouhý pas,který si možná zpracoval rukou,ale rozhodčí nepískal a kolem vybíhajícího golmana zamířil ke vzdálenější tyči.Naše hra nebyla tak uplně špatná,k pár zakončením jsme se dostali,ale byla nedůrazná.Také standartních situací jsme zahrávali dostatek,ale nic z toho.Nakonec jsme do poločasu inkasovali druhý gol po prostrkávačce,kdy se v tváří tvář našemu golmanovi střelec nemílil.

Naše šance na body nebyly moc velké,přesto se nám podařilo snížit zásluhou stogolovýho,který ještě ze své první střely nechal vyniknout domácího brankáře,ale hned vzápětí už udeřil s pomocí břevna.Možná jsme v duchu věřili na vyrovnání,ale další šanci jsme si už nevytvořili.A naopak při nedůslednosti naší obrany dvakrát inkasovali z téměř totožné situace.Nepovedené zakončení skončilo na zadní tyči,kde dobíhající hráč lehce zakončoval do poloprázdné brány.

 

Rajhradice - Babice 4:1(2:0) 

branky: Kučera Martin

 

Nicméně musíme věřit v lepší zítřky a snad naše sestava pro příští zápas přivítá některé vracející se marody. Doma přivítamé Moutnice.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.