21. kolo - Rajhrad B

14.05.2019 12:22

Sestava: Longauer - Procházka, Lokaj, Ševčík, Černý - Sehnal, Hynšt, Novohradský, Polášek (Macháček) - Dobeš Jiří (Hruška), Malíř

Dařilo se nám trochu kombinovat, což byl velký posun oproti předchozím zápasům. Bohužel jsme jako vždy lacině přicházeli o míč, toho soupeř využil hned ve 4. minutě - 0:1. Ihned jsme převzali otěže zápasu a drali se do šancí. V 7. minutě po pěkné akci zakončuje přesně Polášek - 1:1. O tři minuty později už jsme byli ve vedení, když dlouhý nákop do vápna trefil zázračně Malíř a přeloboval na zadní tyč brankáře - 2:1. Bohužel pro nás golová smršť nekončila a hosté vyrovnali po rohovém kopu rozehraném na krátko, kde jsme ve vápně neobsadili hráče hostů. Do konce poločasu jsme měli ještě několik nadějných šancí, ale nic už golem neskončilo.

V druhé půli jsme trochu vypadli z role a nefungoval nám střed hřiště. Díky tomu jsme se moc nedostávali do šancí, když už náhodou ano, tak jsme ji trestuhodně zahodili. Znovu do vedení nás dostal Hruška v 67. minutě, když dokázal zakončit samostatný únik - 3:2. Za deset minut se Hruška prosadil podruhé a měli jsme již klidnější dvoubrankové vedení. Hosté nás mírně zatlačili a hrozili hlavně ze střel ze střední vzdálenosti, Matůš byl ovšem připraven. V 83. minutě jsme se opět prosadili po standartní situaci zahrávané z větší vzdálenosti, když si na hlavičku naskočil Sehnal a brankář na míč k tyči vůbec nereagoval - 5:2. V závěru zápasu už nám docházeli síly a hosté snížili po závaru ve vápně na konečných 5:3.

Babice B - Rajhrad B 5:3 (2:2)
Branky:
2x Hruška, Polášek, Malíř, Sehnal

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.