21. kolo - Rájec

15.05.2017 13:27

Brankář: Míček
Obrana: Ondrášek, Ondráček, Studený, Kheil (45. minut)
Záloha: Kropáček, Pokruta, Hruška, Tulis
Útok: Malíř, Doležal

Střídající: Beránek (45. minuta), Kubeš
Absence: Dobeš Jakub (zahraničí), Dobeš Jiří (zranění), Hynšt (zranění), Ševčík Richard (seminář)

Zápas jsme začali velice dobře, tlačili jsme se na soupeřovu polovinu a měli náznaky nebezpečných šancí, vážné ohrožení brány domácích z toho nebylo. Rájec se dostal poprvé za polovinu v 5. minutě a hned z toho byla branka, když útočník domácích vystřelil tvrdě a přesně - 1:0. Naše aktivní hra pokračovala a většinu času se hrálo na polovině Rájce. V 11. minutě jsme vyrovnali, Ondrášek svojí rychlostí a bojovností protlačil po pravé straně míč a prudkým centrem vybídl ke skórování Tulise, ten z první uklízí k tyči - 1:1. Hra se trochu vyrovnává, ale pořád jsme to my, kdo se více tlačí do šancí. Po půlhodině hry přišlo ukázkové nedáš-dostaneš Hruška krásnou průnikovou přihrávkou poslal do vápna Malíře, ten mohl střílet nebo přihrávat volnému Doležalovi, bohužel se nepovedlo ani jedno, míč prošel okolo zadní tyče, kde na něj Doležal nedosáhl. Hosté hned z protiútoku z čista jasna udeřili podruhé, záložník Rájce si za vápnem zpracoval na jeden dotek míč a druhým ho uklízí k druhé tyči, než padl první gól - 2:1.

Do druhé půle musel odstoupit Peťa Kheil a tak jsme museli kompletně přeházet sestavu. Do útoku nastoupil Beránek, Doležal se posunul na střed a Hruška na kraj obrany. Tato vynucená změna nám vůbec neprospěla a k ohrožení soupeřovi brány jsme se dostávali méně než v první půli. Za to domácí se více drali do útoku. V 50. minutě na nás rozhodčí odpískal přísnou penaltu za ruku Studeného, domácí hráč ji ale kopl bídně a Míček si mohl připsat vychytanou penaltu, když správně odhadl stranu střelce. V závěru utkání jsme si vytvořili tlak, i šance jsme měli, ale bohužel jsme je neproměnili. Dneska se nám nedařilo v koncovce, ale předvedená hra nebyla špatná, třeba s porovnáním zápasu ve Slavkově byla výborná. 

Rájec - Babice 2:1 (2:1)
Branka:
Tulis

Prohrálo se, ale nevadí, příští týden k nám přijede Start, který už má jistotu postupu, tak se mu pokusíme v domácím prostředí sebrat nějaké body. 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.