21. kolo - Moutnice

12.05.2015 16:52

Přijeli jsem na půdu prvního týmu tabulky, v případě výhry jsem se mohli dotáhnout na rozdíl tří bodů.

Sestava: Knapek - Ševčík, Kubeš, Ondráček, Hynšt - Dobeš(Tulis), Studený, Doležal, Novohradský - Kučera, Hruška.

Střídající: Tulis (45. min), Pospíšil, Černý.

Vlítli jsme na domácí v luxusním stylu. Ve třetí minutě to mohlo být 0:3. Byl to jen roh, tyčka a penalta. Penaltu zkušeně proměnil Ondráček - 0:1. Hra se rychle vyrovnala a pak domácí převzali otěže. Vytvořili si tlak a z něj praměnící rohy a pár trestných kopů. Z jednoho trestňáku ze strany se jim podařilo vyrovnat, když se naši obránci nedohodli a nechali pohodlně hlavičkovat útočníka domácích - 1:1. I když jsme byli pod tlakem, byli jsme to my kdo měl více gólových šancí, a to konkrétně z brejků.

Druhá půle opět pokračovala převahou domácích, ale už ne tak jednoznačnou jako v druhé polovině prvního pločasu. Moutnice měli hodně rohů a hodně centrů, ale Knapek v bráně neměl žádné těžké zákroky. Zato naše protiútoky měli potenciál. Jednou na poslední chvíli zasáhl golman domácích, potom když byl už prostřelen, míč trefil obránce. V 82. minutě jsme se dokázali dostat do vedení. Doležal přiťukl Kučerovi a ten šel sám na golmana pohotově ho propálil - 1:2. Domácí vrhli všechny svoje síli do útoku a k naší smůle se jim v 88. minutě podařilo vyrovnat z rohu. Roh byl odvrácen zpět k jeho aktérovi a ten měl šanci na nový centr, ten poslal na naši zadní tyčku, kde se strhla hrozná trma vrma a naši obránci při snaze míč odkopnout trefili několikrát útočníka domácích a od něj se dostal míč do sítě - 2:2. Ještě zbývalo trochu času snažili jsem se odpovědět, ale gólovou šanci už jsme si nevytvořili. Domácí se zatáhli a prostřídali se až do konce utkání.

Moutnice - Babice 2:2 (1:1)

Branky: Ondráček, Kučera

Bod ze hřiště prvního mužstva v tabulce je obecně báječný, ale v naší situaci nám nepomohl. Že by jsme na první Moutnice zvládli do konce soutěže nahrát 7 bodů je málo pravděpodobné, tak se musíme soustředit hlavně na Zbraslav, která má stejně bodů jako my a navíc hned o víkendu se nám přijede ukázat na náš stadion.