20. kolo - Zakřany

04.05.2015 19:20

Sestava: Míček(Tulis) - Ševčík R., Kubeš, Ondráček, Hynšt - Dobeš Jiří, Studený, Doležal, Novohradský(Pospíšil) - Kučera Martin, Hruška.

Střídající: Tulis (7. min.), Pospíšil (87. min.)

Začali jsme hrozně, takřka hned po půl minutě Hynšt špatně trefil míč a domácí se dostali do tutovky, Míček však rychle vyběhl a zasáhl. V sedmé minutě jsme propadli na pravé straně a kapitán domácích dal nádherný balón za naši obranu, do míče se takřka zároveň opřeli náš brankář a útočník domácích. Bohužel pro nás našeho brankáře odvezla sanitka, protože dostal kopačkou do břicha. Taková situace se nám nestala poprvé a tak se rukavic ujal Ondráček. Domácí to vůbec nezastavilo a stále hráli velice důrazně, pokaždé když jsme konečně dokázali dostat míč na zem na jejich polovině, přišel faul. Domácí měli štěstí, že nám to moc nešlo. Hráli jsme dobře na míči, ale pouze v obraně, dále jsme nakopávali. K jednomu z odražených míčů se přiřítil Studený a z voleje jej napálil kousek vedle šibenice. Domácí hrozili z přesných nakopávaných míčů za naši obranu. Už to vypadalo, že poločas skončí bez gólu, ale domácí využili naši nekoncentrované obrany a přesně nakopli na svého kapitána, který si míč nádherně zpracoval na prsa a uklízí k tyči - 1:0.

Do druhé půle jsme se rozhodli vletět mnohem lépe a hlavně začít kombinovat dál než v obraně. To se nám sice dařilo, ale v obraně jsme pořád nebyli jistí a zbytečně jsme dávali domácím šance. Měli jsme štěstí, že Ondráček v bráně vždy vše uhasil. Domácí nás nechali v klidu rozehrávat odkopy od brány, a tak jsme neměli problém dostat se do hry po zemi. Byli jsme čím dál více nebezpeční, ale nedařilo se nám vstřelit branku. Standartky i centry z dálky jsme nepochopitelně pořád kopali domácímu golmanovi do ruk. Až jsme konečně vsítili branku, tak pomezní rozhodčí zamával faul, který byl přinejmenším diskutabilní. Tento moment nás rozhodně posílil a začali jsme jezdit konečně na sto. O pár minut později Hruška krásným balónem vyslal Doležala a ten doběhl až k brankáři a pak ho levačkou přehodil - 1:1. Další naše rychlé přechody do útoku se množili a snaha zápas otočit byla cítit ve vzduchu. Doležal dostal další krásný balón, pohotově si odmítl obránce a znova se řítil za obranu domácích a ze strany naservíroval míč Kučerovi před skoro prázdnou bránu - 1:2. Do konce zápasu jsme zbytečně znervózněli a tak domácí měli dost příležitostí na vyrovnání. Naštěstí náš čtvrtý brankář na soupisce bránu zavřel.

Zakřany - Babice 1:2(1:0)

Branky: Doležal, Kučera Martin

Petr Míček nemá vážnější zranění břicha, jen pohmožděné, ale nechal si ošetřit i delší dobu zraněnou nohu a zjistilo se, že má zlomenou zánártní kůstku a bude nám v dalším zápase chybět.