19. kolo - Modřice

11.05.2014 13:59

Sestava: Míček - Bláha, Kubeš, Ondráček, Kheil - Dobeš Jiří, Studený, Hruška, Ondrášek - Doležal, Kučera Martin

Střídající: Kučera Tomáš, Hynšt Robin, Černý Martin

Začátek utkání nám vyšel fantasticky. Dlouhý míč Studeného našel Martina Kučery, který si poradil s hostujícím stoperem a nekompromisně nedal na bližší tyči golmanovi šanci 1:0. Branka nás uklidnila a čekali co soupeř vymyslí. Kromě držení míče, jsme soupeře do ničeho nepustili a tak jsme hrozili z brejku. Velká šance Kučery skončila vedle a špatně posouzená ruka seberala Doležalovi téměř jasný gol. Za trest přišlo vyrovnání. Zbytečný faul u rohového praporku a následná standartní situace skončila v naši síti 1:1. Soupeř nás přehrával, ale i přesto jsme dokazali střeli branku, když se Hruška dostal k odraženému míčí a levačkou pod břevno upravil skore na 2:1. Poločas utkaní 2:1.

Druhá půlka byla z naši strany velice špatná. Soupeř eliminoval naše brejky. Opět držel míč a i když se prakticky 20 minut na hřišti nic nedělo. Dostali jsme školáckého gola. Hostující hráč si poradil s naši obranou a pozemi k tyči srovnal utkaní na 2:2. Sice jsme pak trefili tyčku, ale nic kromě uřvaného hostujícího kapitana k vidění už nebylo. Utkaní tedy skončilo dělbou bodů.

Babice "A" - Modřice 2:2 (2:1)

branky: Kučera Martin, Hruška Zdeněk