20. kolo - Říčany

11.05.2014 13:24

Zápasy v Říčanech nikdy nebyly lehké, bohužel velký počet zranění + reprezentace Hrušky + vykartování Bláhy se projevilo tak, že na zápas jsme jeli ve 12 lidech, kde jediný hráč na střídaní byl po zranění. 

Sestava: Míček - Ondrášek, Kubeš, Ondráček, Kheil - Dobeš Jiří, Studený, Kučera Tomáš, Hynšt Robin - Doležal, Kučera Martin

Střídající: Ševčík

 

Ihned na začátku jsme měli první obrovskou šanci, kde Martin Kučera prošel přes 2 hráče, ale vychytal ho golman. Vypadalo to na vyrovnané utkání, bohužel Ondrášek udělal zbytečnou penaltu a domácí tedy vedli 1:0. Bohužel jako by nastačilo, že nás je 12, tak v neúmyslném souboji se Studený střetl hlavou s protihráčem a musel za lajnu. Poté, ale udělal hrubku rozhodčí, když neviděl jasnou ruku domacího obránce ve vápně, kde zabranil možného golu. (bohužel to byla jediná chyba rozhodčího, jinak pískal velice dobře.) Moc dlouho jsme čekali, jestli bude Studený pokračovat a to se nám stalo osudným. Přes střed hřiště prošel střední záložník a chytrou prostrkávačkou vyslal spoluhráče, který se nemýlil 2:0. Studený bohužel musel vystřídat. Poté se ale zranil Tomáš Kučera, který si utrhl šlachu na prstu, ale přesto zápas dohrál. Do poločasu se hra přelívala z jedné strany na druhou, ale žádné velké šance k vidění nebyly.

Ve druhé půlce jsme sice prvních 10 minut drželi míč, ale žádné přiležitostí neměli. Soupeř nás přehrál především v záloze, a kromě nákopů jsme se na nic nezmohli. Říčany měli ještě ze 2 velké šance, ale žádnou z nich neproměnili. My měli akorát  v závěru střelu Tomáše Kučery, jinak jsme byli impotentní. Utkaní tedy skončilo 2:0.

 

Říčany - Babice "A" 2:0 (2:0)

branky:

Utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích. Hráli lepší fotbal a naše výkony jsou diametrální od těch na začatku jarní sezony. Je to hlavně zapříčiněno zraněním, ale to nikoho nezajímá, důležité jsou body. A není náhoda, že už 2 rokem nás trápí zranění a v plné sestavě si zahrajeme pouze 2-3 utkání za sezonu. V dalším kole jedem do Rajhradic, kteří nám budou chtít oplatit prohru 7:2. 

 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.