03.08.2016 09:08

Sestava: Míček - Ševčík, Kubeš, Studený, Kheil - Kropáček, Doležal, Pokruta, Malíř (65 min.) - Hruška, Tulis (71 min.)

Střídající: Novohradský (65. minuta), Hynšt (71. minuta)

Chybějící: Dobeš Jakub, Ondráček, Dobeš Jiří, Ondrášek

V zápase jsme začali dobře a pěkně kombinovali, ale bohužel každá naše chyba byla rychle potrestána.
0:1 - opět nedohoda stoper brankář a hráč uklízí do prázdné brány.
0:2 - kapitán hostí nádhernou přihrávkou mezi několika hráči našel ulici a hráč ve vápně propálil Míčka na první tyč.
0:3 - hosté po krásné kombinaci na jeden dotek jdou sami na bránu asi 30 metrů, nemýlí se.
Tyto tři branky padly do 14. minuty. To nás však nepoložilo a začali jsme být nebezpeční. Už v první půlce jsme si vytvořili několik výbroných šancí a dokonce i 100%. Bohužel žádná neskončila gólem. V druhé půli jsme pokračovali v důstojném výkonu a chyběla tomu jen branka. Ale už jsme hosty nepouštěli lacino do šancí a ve předu jsme si dokázali opět vytvořit hodně šancí, bohužel bez gólového úspěchu. V celkovém součtu zápasu je pro nás výsledek 0:3 krutý, šancí jsme měli na dva zápasy, nakonec jsme sehráli vyrovnanou partii.

SK Babice - SK Slatina 0:3 (0:3)

Jelikož jsme nepostoupili, tak příští víkend máme volno a žádný zápas jsme si zatím nedomluvili. Tak se na nás můžete těšit v úvodním kole 13.8. doma proti Jedovnicím v 16:30 na Babickém hřišti.