2. kolo - Želešice

20.08.2014 22:18
Zápas v Želešicích je vždycky pro nás velmi těžký. Nevyhráli jsme zde už několik let a každé prokletí je třeba zlomit. Bohužel nám chyběl už druhý zápas náš kapitán Martin Kučera.

Sestava: Ševčík Michal - Novohradský, Kubeš, Ondráček, Kheil - Kučera Tomáš, Studený, Hruška, Ondrášek - Dobeš, Doležal

Střídající: Ševčík Richard, Papež, Dobeš Jiří, Hynšt Robin

Želešičtí borci vlítli na nás jako velká voda. Jedna šance střídala druhou a koledovali jsme si o gol. Naštěstí jsme se z tlaku vymanili a začali hrát. Zdálo se, že jsme začali soupeře i přehrávat. Do obrovské a možná i klíčové šance se dostal Dobeš, když uplně sám putoval na obrovitého domácího golmana, ale špičkou kolem nohou neuspěl. Jak se říká nedáš dostaneš, tak tentokrát to platilo. Domácí útočník se po centru dostal k míči a střelou do země nedal Ševčíkovi šanci. Tato branka nás neskolila a hned jsme vyrovnali. Dobeš utekl po straně a naservíroval míč Doležalovi, který si mazácky položil golmana a srovnal skoré na 1:1. Hrálo se nahoru dolu a docela i pěkný fotbal. Bohužel jsme minutu před poločasem opět inkasovali. Po rohovém kopu jsme neuhlídali domácího stopera, který hlavou opět strhl vedení na svoji stranu 2:1.

V druhé půlce jsme působili odevzdaným dojmem. Ihned jsme inkasovali. Domácí záložník poslal nádhernou křižnou nahrávku na svého kolegu a ten se z blízka nemýlil 3:1. Další branka přišla ihned. Novohradský odhlavičkoval v tísni k nekrytému střednímu založníkovi a ten přehodil z vápna Ševčíka 4:1. Domácím to evidentně stačilo a hráli údržbu. I přesto jsme si vypracovali dosti tutových šancíc. Honza Papež běžel uplně sám na branku, bohužel nedal. Totožnou golovku měl i Doležal, ale taktéž nedal. Když jsme zahodili co se dalo, rozhodčí utkaní ukončil a po zasloužené prohře se opět pakujeme z Želešic s prázdnýma kapsama.

V příštím utkání doma hrajeme netradičně v sobotu 10:30 s Měnínem.