2. KOLO - POZOŘICE

17.08.2015 11:59

Bylo horké sobotní odpoledne a první zápas domácích v okresním přeboru po několika letech. Babice loni skončili na třetím místě a chtěli do nové sezóny začít co nejlépe.

Sestava: Míček - Hruška, Kubeš, Ondráček, Novohradský (45 min) - Kropáček, Studený, Doležal, Pokruta (85 min) - Dobeš Jakub, Kučera.

Střídající: Dobeš Jiří (85. min), Pospíšil, Ševčík (45. min)

První poločas záhájili Pozořice nevídaně. Asi v 20. vteřině zápasu se dostali do vedení. Hráč domácích se jedním dotekem dostal krásně do vápna a ránou na první tyč propálil Míčka 1:0. Ještě pár minut se Babice oklepávali, ale pak začali domácí mačkat. Několik šancí ještě domácí přežili, ale pak zahájil střelecké hody nováček v týmu Kuba Kropáček. V jeho prvním mistrovském utkání jeho první střelu z vápna nedokázal golman domácích vytěsnit - 1:1. Za pět minut už Babice vedli. Dobeš ve vápně nehamounil a předložil míč Kučerovi před prázdnou - 1:2. Další 4 minuty a senzace, Jiří studený po přiklepnutí od Doležala z 20 ti metrů propálil vše - 1:3. V poslední minutě první půlky ještě dal svůj druhý gól Kučera, Dobeš šel bojovně do míče, kde ho hráč domácích vysokou nohou udeřil do hlavy, míč se ale odrazil ke Kučerovi, který ho uklízí - 1:4.

Druhá půlka začala dobře, dokázali jsme dát další gól. Míč se rychle po ose Studený - Kučera dostal až k Dobešovi, který běžel sám a s přehledem dává gól - 1:5. Po tomto gólu přišlo ze strany Babic hluší místo. Zbytečné fauly a z jedné ze standartek domácí střelec zaskočil Míčka a přehodil ho - 2:5. Delší dobu hostům trvalo, než se dostali zpět do hry, ale přece jen se jim to povedlo. Poslední gól zápasu dal Doležal po výborně sehraném brejku - 2:6.

Pozořice - Babice 2:6 (1:4)

Branky: 20. Kropáček Jakub, 25. Kučera Martin, 29. Studený Jiří, 45. Kučera Martin, 49. Dobeš Jakub, 88. Doležal Josef

 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode