2. KOLO - Pozořice "B"

17.08.2015 11:38

Sestava: Knapek - Drahovzal, Ševčík, Lokaj, Kozel - Kozák, Dobeš Jiří, Kheil, Pospíšil - Starý, Papež.

Střídající: Buřík

První poločas nabídl na obou stranách několik šancí, hosty držel vynikající brankář a domácí měli štěstí, že střelci hostů neměli svůj den. Celkově se ale nehrál pohledný fotbal. Ráz hry kazila hromada nepřesností.

Druhý poločas už nabídl i góly a nevídanou podívanou. Hosté konečně využili svoje šance a dostali se do dvoubrankového vedení. Vedení mohlo být mnohem větší, kdyby si Babice v zakončení počínali o trošku lépe. Když už se míč dostal do sítě domácích, tak pomezní rozhodčí odmával nesmyslný ofside. Domácí snížili z absolutně vymyšlené penalty, je důležité podotknout, že asi o minutu dříve byl stejný hráč opravdu faulován na penaltu, toho si zase hlavní sudí nevšiml. Hosté z Babic zase zahodili několik svých šancí a tak udeřili domácí, po pěkné rychlé akci se hlavou prosadil útočník domácích. Závěr zápasu pošpinila ještě červená karta, kdy hráč Babic byl údery loktem provokován hráčem Pozořic, když to hráči Pozořic oplatil, tak byl ještě inzultován pěstí. Hlavní rozhodčí ocenil červenou kartou pouze hráče hostí.

Pozořice "B" - Babice "B" 2:2 (0:0)

Branky: 46. Papež Jan, 61. Papež Jan

Na utkání byli delegování tři rozhodčí místo jednoho jako vždy. Ovšem někdy to kvalitu rozhodně nezlepší. Rozhodčí nezvládli utkání IV. třídy a to horší bylo, že měli řídit hned následující zápas Okresního přeboru. 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.