Obrana: Ševčík, Studený (C), Kheil, Hynšt
Záloha: Starý, Tulis, Ondrášek, Beránek
Útok: Trávníček, Doležal

Střídající: Malíř, Pokruta, Dobeš Jiří, Kubeš.
Absence: Hruška (dovolená), Ondráček (dovolená), Dobeš Jakub (dlouhodobé zranění)

Od začátku jsme předváděli klasickou venkovní hru, zajištěná obrana a dlouhé nákopy. Domácí většinu útoků také zakládali nákopy, ale nebáli se využít našich mezer ve středu hřiště přechodem po zemi. Nám se dařilo bojovností vyhrávat souboje na půlce a tak postupovat do dobrých šancí. V 13. minutě jsme dali úvodní branku, Trávníček potáhl míč po lajně, prudce při zemi nacentroval a brankář tento míč pouze vyrazil, kde ho pohotově uklízí Pepa Doležal - 0:1. V první půli děláme spousty zbytečných faulů a to domácím vyhovuje, z každého centru do vápna hrozí nebezpečí. Za první poločas předvedl Míček v bráně dva super důležité zákroky, poprvé po prohození středem krásně vyrazil zakončení z hranice vápna na roh a po jednom z trestných kopů domácích, vyrazil hlavičku kapitána Lipovce. My z rohů a nákopů až do vápna nehrozíme, spíš po rychlém přechodu po straně a centru. Do poločasu už gól nepadl.

Do druhé půle jsme udělali pár přehození na hřišti, ale nestřídali jsme. Začali jsme aktivně, ale i domácí hrozili rychlým přechodem. V 55. minutě jsme dostali možnost zahrávat penaltu, po ruce domácího kapitána. K penaltě se postavil Pepa Doležal a zkušeně po zemi proměnil - 0:2. V 60. minutě bylo ještě veseleji, po dlouhém autu Kuby Starého míč propadl až do malého vápna, kde se nejlíp zoritentoval Ondrášek a po zpracování doklepává do brány - 0:3. Hra domácích ve druhé půli je orientovaná mnohem více po zemi, nedaří se nám řádně obsazovat střed hřiště a jsme dost pod tlakem. Lipovec se nedostává k zakončení, pouze k centrům, které se nám daří odvrátit. Když příjde střela ze střední vzdálenosti, tak Míček nemá problémy. V 73. minutě se stala nepříjemná situace, když Trávníček šel do úniku a na dlouhou nohu v souboji zakončuje na bránu, míč trefil tyč, ale Lukáš i s kapitánem domácích společně dopadli na zem. Lukáš se již nezvedá a kapitán domácích odchází rovnou do kabin s poraněnou rukou. Situace nevypadala dobře a tak musel být Lukáš odnesen s poraněnými zády na nosítkách a byla přivolána RZS. Zápas se dohrával za soustavného tlaku domácích a našich brejkových situací. Bohužel se nám nedaří je řešit dobře a dotáhnout je v gól. V 86. minutě domácí z trestného kopu snižují na 1:3. Domácí měli ještě pár náznaků šancí, ale už se nám je podařilo ubránit a tak vezeme z venku tři body.

Lipovec - Babice 1:3 (0:1)