2. kolo - Kohoutovice

13.08.2018 19:25

Sestava: Longauer (46´ Míček) - Ševčík (48´ Malíř), Kubeš, Studený, Hynšt - Starý, Hruška, Ondrášek - Tajnai, Dobeš Jakub - Kučera

Zápas jsme nezačali špatně, hráli jsme odzadu a snažili se jednoduše překonat obranu domácích. V 6. minutě jsme se dostali do vedení po pěkně zahraném trestném kopu Tajnaie - 0:1. Potom rozhodčí neodpískal dva velice rozhodující fauly na nás, když pravděpodobně měl brankář domácích dostat červenou kartu a následně ještě stoper hodně riskoval, když podrazil Kučeru, který by šel sám na bránu, ani jednu situaci hlavní rozhodčí nepískl - zvláštní. Dost zbytečně nás to rozhodilo a mezery v naší obraně se zvětšovaly. Domácí vyrovnali v 18. minutě a za dalších minut se dostali do vedení. Drali jsme se do útoku a měli šance, bohužel jsme slabě zakončovali. Tajnai další trestný kop poslal pár centimetrů od šibenice. V obraně jsme se nevzpamatovali a tak jsme dostali do šatny třetí gól.

V druhém poločase jsme chtěli na domácí vletět a pokusit se rychle o kontaktní gól, ovšem za prvních patnáct minut jsme neměli žádnou šanci a domácí asi tři velice nadějně šance, které zneškodnil Míček. Jako kvalitní žolík se ukázal Malíř, který v 70. minutě zakončoval na bránu domácích a ti nedokázali zabránit míči, dokonce si ho sami do bráni dokopnuli - 3:2. Za deset minut se Malíř ocitl v samostatném nájezdu, který zakončil pěkně okolo brankáře - 3:3. Do konce zápasu bylo ještě pár šancí na obou stranách, ale nakonec remízu bereme.

Kohoutovice - Babice 3:3 (3:1)
Branky:
Tajnai, Malíř, vlastní

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.