19. kolo - Soběšice

29.04.2018 20:59

Trenér Marek Starý zamíchal sestavou, mohl už počítat s kapitánem Lukášem Pokrutou, který se vrátil na svoje místo na středu zálohy. Zápas jsme od začátku měli pevně v rukách, když jsme dobře kombinovali od obrany až do útoku. Ve 14. minutě se prosadil Malíř po krásném centru Trávníčka, Mirek hlavičkoval do tyče, ale ještě zvládl sám míč dorazit - 1:0. Ve 32. minutě po krásné nahrávce Hrušky šel sám Trávníček a prostřelil brankáře pod nohy - 2:0. Vedení o dva góly nám vydrželo jenom pár minut, když jsme pokazili na středu rozehrávku, hosté se dlouhým míčem dostali za naši obranu a po prudké nahrávce z boku doráží útočník do prázdné - 2:1. Ve 40. minutě jsme se opět mohli radovat, když se poprvé v zápase prosadil Hruška - 3:1.

Druhý poločas hosté stále posilovali ofenzívu a tak bylo víc a víc místa pro naše útoky. V 52. minutě krásně zakombinoval Ondrášek s Trávníčkem na levé straně, Ondrášek dal míč po zemi do vápna, kde se Hruška prasazuje podruhé 4:1. Za pět minut Hruška dovršuje hattrick, po akci z pravé strany nahrává Malíř a Hruška ve vápně opět u míče první a prostřeluje - 5:1. Šestý kousek přidal tradiční střelec Doležal, když po nahrávce Hrušky dotlačil míč do brány - 6:1. Soupeř se hodně dral do útoku a 2x nastřelil tyčku, ale branku už jsme si dát nenechali. 

Získali jsme doma důležité body a dostali se trochu do pohody, v sobotu jedeme na hřiště posledních Jednovic a bude potřeba navázat na tuto výhru. 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.