Obrana: Ševčík Richard, Ondráček, Kubeš, Hynšt
Záloha: Kropáček, Doležal, Studený, Dobeš Jiří (52 minut)
Útok: Hruška, Malíř (77 minut)

Střídající: Ondrášek (52. minuta), Sehnal (77. minuta)
Absence: Dobeš Jakub (zahraničí), Pokruta (dovolenkaris), Tulis (nestihačka), Kheil (zaměstnání)

Hřiště bylo hrozný, rozkopaný od jarní úpravy, nerovné a měkké. V okolí hřiště se buduje atletický ovál, ale zatím je tam jen štěrk, pro míče se muselo chodit delší trasu po neupravené části, což bylo časově náročnější. Také právě proto se hra za celý zápas nedostala do žádného velkého tempa, pořád se jen chodilo pro míče. K zápasu, domácí hrají ze zatažené obrany a všechno kopou dopředu na svého vynikajícího útočníka. My bohužel nemáme tak dobře zajištěnou obranu, ale kopeme to dopředu úplně stejně. Hned v 8. minutě inkasujem, když po dlouhém nákupu uteče útočník domácích. Celý poločas jsme dost opaření a hra nemá ten správný náboj a tempo. Máme mírnou převahu, ale pořádnou šanci si nevytvoříme, za to domácí mohli navýšit náskok, ale samostatný nájezd zlikvidoval Ševčík.

Druhá půle se opakuje stejný scénář, nedívatelená kopaná z obou stran. Nám se nedaří takřka nic. Domácí několikrát pohrozili. Varování nám nestačilo a tak v 57. minutě domácí zvyšují na 2:0. V 72. minutě domácí dávají třetí branku po našem rohovém kopu, kde jim nabídneme balon na brejk a už se nám nepodařilo situaci doběhnout.

Slavkov - Babice 3:0 (1:0)

Soupeř nebyl kvalitní, ale my jsme nepředvedli celý zápas vůbec nic a tak si spravedlivě odvážíme ostudu, totálně jsme ztratili bojovnost, kterou jsme ukázali v minulém domácím zápase, přes týden se budeme muset sebrat. Za zmínku stojí hlavní sudí, který po celý zápas vůbec nechránil zdraví hráčů, neudělováním žlutých karet a pouštěním tvrdých zákroků zbytečně vyhrotil zápas a k vážným úrazům nebylo daleko. Kapitán domácích měl za svých 80 minut hry dostat 5x žlutou kartu, ale odnesl si pouze jednu.