19. kolo - Modřice

27.04.2015 17:25

V 19.kole jsme hráli doma o 2 místo s Modřicemi, kteří na jaře neztratili ani bod.

Sestava: Míček - Ševčík, Kubeš, Studený, Hynšt - Dobeš Jiří, Ondrášek, Doležal, Novohradský - Kučera Martin, Hruška

Střídající: Tulis, Černý, Knapek

Utkání začalo v plné režii hostů a během 5 minut zahrávali několik standardek a rohů. Po 10 minutách se situace uklidnila. Sice hosté drželí míč, ale k vidění nebyla vidět prakticky žádná šance. Tento trend pokračoval až do konce poločasu. Stav utkání 0:0.

V druhém dějství se obrany mnohem více otevřeli a přicházeli šance. Bohužel většinou se jednalo o šance hostů. Tu největší měli asi v 60 minutě, když trefili hlavou tyčku a Míček si s odraženým míčem dokázal poradit. Další šanci měli hoste po centrech z boku, ale všechny střely končily až nepochopitelně několik metrů nad brankou. Když už se zdálo, že zápas dopadne bez branek, tak jsme si vytvořili první gólovou šanci v utkání. Z lajny dobře zakombinovali Černý s Doležalem a druhý jmenovaný poslal skvělý centr do vápna, kde hlavou Martin Kučera nedal brankáři nejmenší šanci 1:0. Další branku mohl přidat Doležal po nahrávce Kučery, ale mířil těsně vedle. V 90 minutě přišel šok. Jiří Ondrášek bez cizího zavinění zůstal na zemi a musel být přivolán vrtulník. Utkání tedy skončilo 1:0, ale myslím, že to v té chvíli nikoho nezajímalo.

Babice "A" - Modřice 1:0 (0:0)
branky: Kučera Martin

Utkání jsme sice nezaslouženě vyhráli, ovšem důležitější zpráva je, že Jiří Ondrášek by měl být v pořádku. Tým Modřic byl úplně jiný než na podzim. Žádný zákeřnosti a předváděli skvělý fotbal. V příštím zápase jedeme do Zakřan, kde vůbec nemáme tušení co nás čeká.