19. kolo - FKD

21.04.2019 20:30

Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt - Tajnai (Malíř), Hruška (Ševčík), Pokruta, Ondrášek (Trávníček) - Kučera (Novohradský), Dobeš Jakub

Celý zápas jsme lepším mužstvem a tvoříme si stále šance. Hosté dobře kombinují na středu hřiště a hrozí po stranách, moc šancí si ale netvoří. My rychlým přechodem do ofenzívy hrozíme podstatně více. První branku vstřelil Pokruta, když dostal míč na dvaceti metrech naznačil střelu a po krátkém posunu levačkou posílá míč k tyči - 1:0. Do poločasu jsme měli ještě několik hodně jasných šancí, ale nepodařilo se nám je proměnit. Náskok na dvě branky navýšil Kučera brankouv poslední minutě první půle, když si poradil s obranou hostů a levačkou zakončil k tyči - 2:0.

Druhý poločas pokračoval ve stejném trendu, máme šance, ale spalujeme, nebo zakročí golman Drnovic. Hosté mají náznaky a několik střel ze střední vzdálenosti, které vůbec neohrožují naši bránu. Třetí branku přidáváme v samotném závěru, když se do vápna krásně prodral Pokruta a našel před prázdnou bránou Malíře.

Babice - Drnovice 3:0 (2:0)
Branky:
Pokruta, Kučera, Malíř

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.