19. KOLO - BÍTÝŠKA

25.04.2016 14:20

Už předem jsme věděli, že v Bítýšce nám nedá nikdo nic zadarmo. Počasí taky nebylo příjemné, kosa a studený vítr. Už se nám uzdravilo několik hráčů a tak na marodce už vysedává sám Hynšt.

Sestava: Míček - Ševčík (67 minut), Studený, Ondráček, Kheil (75 minut) - Doležal, Pokruta, Hruška (75 minut), Ondrášek - Kučera, Dobeš Jakub.

Střídající: Kropáček (67. minuta), Kubeš (75. minuta), Tulis (75. minuta)

V první půli jsme měli herně navrch. Vytvořili jsme si několik gólovek, ale proměnit se nám podařila jen jedna po chybě domácího golmana. I domácí si vytvořili dvě šance, ale Míček vždy dobře zasáhl.

Do druhé půle jsme naskočili trochu zatavení. Nedařila se nám kombinace a soupeř se dostával mnohem více do hry. Za náš přístup přišel trest, hráč domácích při snaze centrovat nastřelil ruku Kheila - penalta. Míček šel na druhou stranu - 1:1. Měli jsme půl hodinu na odpověď v podobě vítězného gólu, ale vůbec se nám nedařilo dostat do hry a domácí hrozili z brejků více. Domácí jsme zatlačili až v závěrečných pěti minutách, kde byl gól na spadnutí a míče létaly těsně okolo tyček. Druhý gól se nám podařilo vstřelit v poslední minutě, kdy Jakub Dobeš odvedl parádní práci při průniku do vápna, šel z úhlu sám na brankáře, ale ještě vybídl ke skórování Pepu Doležala, který propálil hromadu těl stojících v malém vápně - 1:2

Jelikož Zbraslav už v sobotu přejela Pozořice 5:0, tak následující domácí zápas bude opravdu pikantní. Na náš domácí pažit přijede Zbraslav, která má o bod míň než my, ale také o zápas méně. Musíme naplno bodovat.