18. KOLO - ŠUMICE

17.05.2016 20:05

Sobotní odpoledne bylo příjemné slunečné počasí a na Babický trávník přijel lídr IV. třídy z Šumic.

Sestava: Lokaj Martin - Drahovzdal (89 minut), Eliáš, Lokaj Petr, Kozel - Pospíšil (73 minut), Tulis, Novohradský, Polášek - Papež (53 minut), Hynšt (45 minut).

Střídající: Ševčík Richard (45. minuta), Ševčík Petr (53. minuta), Rýznar (73. minuta), Buřík (89. minuta).

Na marodce: Černý, Dvořáček.

Začátek zápasu v režii domácích, kteří hosty přehrávali a dostávali se do dobrých příležitostí. Ty se dařilo úspěšně pálit, převážně navrátilci po zranení Hynštovi. Hosté také zahrozili, hlavně z nepřesností domácí obrany, ovšem všechno vždy uhasil výborně chytající brankář domácích. I přes čerstvě zapískované hřiště se hrál na IV. třídu v celku pohledný kombinační fotbal. V 11. minutě se prosadili domácí, kdy přetažený míč z první napálil z voleje o zem Papež a ten přeskočil hostujícího golmana - 1:0. Hosté do poločasu měli ještě několik tutových šancí, ale buď za pět dvanáct obránce, nebo za minutu dvanáct golman jejich snahy zarazili. Když Hynšt spálil ještě další dvě svoje šance na vstřeliní braky, šlo se do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Domácí už neměli tolik šancí jako hosté, ale pořád byli nebezpeční. Hosté si šli pro vyrovnání, ale Lokaj v bráně se rozhodl, že góla nepustí. Jestli v první půli byl výborně chytající, tak v druhé už to byla fantazie. Hosté si vytvořili spousty šancí, ale nedokázali skórovat. Babice žádný svůj brejk taky neproměnili, tak zápas skončil nejtěšnejším rozdílem 1:0.

Babice B - Viničné Šumice 1:0 (1:0)

Branka: Papež