Obrana: Ševčík Richard, Ondráček, Studený, Kheil
Záloha: Kropáček (90 minut), Pokruta, Hruška, Ondrášek (81 minut)
Útok: Doležal, Hynšt (67 minut)

Střídající: Malíř (67. minuta), Tulis (81. minuta), Kubeš (90. minuta)
Absence: Dobeš Jakub (zahraničí), Míček Petr (zranění)

Zápas byl vyrovnaný, my hrozíme z brejků, hosté spíše ze standartek. V 14. minutě jsme se dostali do vedení po průniku Ondráška po levé straně a prudký centr po zemi projde vápnem až na druhou stranu, kde ho Kropáček uklízí k tyči - 1:0. Hruška ze střední vzdálenosti nastřeluje břevno, hosté nebezpeční hlavně po rohových kopech. Máme nadějné brejky a předvádíme bojovný fotbal, jsme mírně lepším mužstvem.

Začátek druhé půle nám vůbec nevyšel, takřka okamžitě se Pačlavice dostali do tlaku a zahrávali sérii rohů, kdy asi čtvrtý v pořadí už skončil v naší síti - 1:1. Tato branka nás vůbec nepoložila, ba naopak jsme začali makat a dokázali se za 5 minut dostat opět do vedení, kdy Kheil na podruhé krásně nacentroval a Doležal tvrdou hlavičkou dává gól - 2:1. Pořád stejný scénář, my brejky, Pačlavice dobře kombinují vzadu a ve předu jsou nebezpeční pouze z rohů. V 67. minutě jsme dostali možnost pokutového kopu, když byl na kraji vápna faulován Hynšt. Kapitán Lukáš Pokruta už proměnil penaltu s Rudicí a i teď se nemýlil - 3:1. Tento výsledek už jsme si do konce zápasu pohlídali.

Babice - Pačlavice 3:1 (1:0)
Branky:
Kropáček, Doležal, Pokruta

Bojovali jsme před domácím publikem jako lvi a zaslouženě máme 3 body. Příští týden v sobotu ve Slavkově.