18. kolo - Ořechov

23.04.2014 14:09

Už před zápasem se nad hřištěm strhl prudký déšť a utkání začalo o pár minut později. Oprotí minulému utkání jsme postrádali zraněného Kuby Dobeše.

Sestava: Míček - Bláha, Kubeš, Ondráček, Kheil - Kučera Tomáš, Studený, Hruška, Ondrášek - Doležal, Kučera Martin

Střídající: Dobeš Jíří, Hynšt Robin

Ihned po nástupu začaly padat kroupy a naši borci se s tím bohužel nedokázali vypořádat. Ve všech soubojích jsme prohravali a než jsme stačili něco udělat, tak domací utočník si prohodil míč mezi našimi obránci a pěknou střelou k tyči nedal na mokrém travníku Míčkovi šanci. O několik minut měli domácí obrovskou šanci zvyšit svoje vedení, ale Míček střelu z bezprostřední vzdálenosti vyrazil. Přestalo pršet a konečně jsme začali hrát. Soupeře jsme mírně přehravali do konce poločasu. Vypracovali jsme si i pár šanci. Prvně trefil Doležal z přímáku břevno a po úníku Kučery se vyznamenal vyborný golman. Poločas utkaní 1:0.

Ve druhé půlce jsme začali tak jak jsme skončili tu první, domácí jsme přehrávali, ale kromě pár přiležitosti jsme si nedokázali vypracovat stoprocentní šanci. Asi v 60 minutě zahrával Doležal roh, který nalezl Martina Kučery a ten se hlavou nemýlil 1:1. Bohužel jsme ihned inkasovali. Po chybě ve středu hřiště ztratil Kučera míč, který se ve šprajcu odrazil za naší obranu a přízemní centr domácích našel utočníka, který překonal Míčka za kterého, ale zaskočil Bláha. Bohužel jsme odražený míč nepokryli a domácí se dostali opět do vedení 2:1. Znovu jsme se tlačili dopředu a mohli jsme i vyrovnat, když přímý kop Kubeše našel za obranou Martina Kučery, který hlavou trefil tyč. Další šance jsme si bohužel nevytvořili a tak jsme po minimálně vyrovnaném utkání prohrali 2:1.

Ořechov - Babice "A"  2:1 (1:0)

branky: Kučera Martin

Utkání jsme sice prohráli, ale soupeř hrál velice dobrý fotbal. Ořechov hrál velice sportovně a žádné záludné zákroky vidět nebyli. Takhle by to mělo vypada, když prohrát, tak se ctí. V příštím utkání se doma střetneme s Modřicemi.