18. KOLO - MODŘICE

17.04.2016 08:28

Sestava: Míček - Ondrášek, Kubeš, Ondráček, Kheil - Kropáček (60 minut), Doležal (89 minut), Studený, Tulis (73 minut) - Kučera, Dobeš Jakub.

Střídající: Ševčík (60. minuta), Pokruta (73. minuta), Hruška (89. minuta), Dobeš Jiří, Novohradský Jiří.

Soupeř dojel v dobré sestavě a předváděl i kvalitní hru. První poločas byly k vidění šance na obou stranách, ale ani jednomu mužstvu se nepodařilo skórovat. Hra byla vyrovnaná a ofenzivní, diváci se měli na co dívat.

Druhou půli už měli trochu více ze hry domácí a podařilo se jim vstřelit brzo branku. V 52. minutě Tulis nacentroval na zadní tyč, kde si Kučera v souboji poradil s obráncem a hlavou otevírá skóre. O 9 minut později bylo ještě veseleji, po rychlé akci po lajně jsme přenesli hru do středu, kde byl ve vápně úplně sám Kučera, míč si ještě zpracoval a pak poslal k tyči - 2:0. Do konce poločasu bylo vidět ještě několik šancí, ale další branka nepadla.

Rozhodčí rozdal 4 žluté karty za protesty a jen jednu za faul, což je přesně naopak než jak by to mělo být. Trend je takový, že se všechny úmyslné fauly netrestají kartou a až se to hráčům nelíbí, tak jim napaří kartu -> to je špatně. Na druhou stranu sudí svými výroky nijak zásadně neovlivnil průběh zápasu.

Babice - Modřice 2:0 (0:0)

Branky: Kučera 2x

Zvládli jsme jeden z prvních těžších zápasů a opět jsme nedostali branku. Míček si drží neprůstřelnost už čtvrtý zápas v řadě a v tomto soutěžním ročníku už to byla desátá nula. V útoku jsme na tom taky dobře, na jaře jsme dali 16 branek, celkově za sezónu už 71!!!
Další týden jedem do Bítýšky a tam nás určitě nečeká nic lehkého. Na podzim jsme doma dokázali uhrát jen bod za remízu 0:0.