17. kolo - Pozořice B

01.05.2017 00:18

Brankář: Buřík
Obrana: Procházka (57 minut), Lokaj, Eliáš, Dvořáček (45 minut)
Záloha: Kousalík, Pokruta, Kozel, Sehnal
Útok: John, Beránek

Střídající: Tajnai (45. minuta), Hynšt (57. minuta), Hruška Radek

Stále nemáme brankáře a tak musí každý zápas chytat nějaký hráč. Martin Buřík už odchytal v minulých letech hodně zápasů a dokázali jsme jich i hodně zvítězit, tímto jemu dík, že si tam jde stoupnout a chytá nejlíp jak umí. Sestava na papíře nevypada špatně, ale na hřišti jsme to vůbec nepotvrdili. Naivní hrou hned ze začátku zápasu dovolíme hostům vedení 0:2 už v 8. minutě. Potom se obraz hry vyrovnává a obě mužstva mají nějaké náznaky pěkných šancí, zdá se, že hosté jsou stále nebezpečnější než my.

V druhém poločase jsme nezačali špatně a opticky máme více ze hry my. Ovšem nepodaří se nám vstřelit žádnou branku a v 57. minutě dostáváme třetí gól. Co je ještě horší za 4 minuty hosté opět skórují, když se jim podařilo prosadit hlavou po rohovém kopu. Od této branky už hrajeme tento zápas jenom my, ale nedaří se nám vytvořit si pořádnou brankovou příležitost hrajeme po vápno. Máme hrozně moc nepřesných centrů a rohové kopy se nám nedaří proměňovat. Hosté z Pozořit poslední půlhodinu pojali velice zvláštně a pouze zakopávají míče co nejdál mimo hřiště. V 72. minutě jsme zaznamenali čestný gól, když se nám podařilo presingem donutit hostující obranu k chybě, Beránek šel sám na brankáře, jeho pokus ještě brankář vyrazil, ale dorážku Hynšta už nemohl mít.

Babice B - Pozořice B 1:4 (0:2)
Branka:
Hynšt

Pozořice dokázali vstřelit venku 4 branky, proto si zaslouženě odváží všechny body. My se musíme nad svým výkonem opravdu zamyslet, na to, že máme oproti soupeřům dost mladý tým, tak neběháme, chybí nám důraz a hlavně bojovnost. Nezbývá nic jiného, než se sejít na tréninku v hojném počtu a pořádně potrénovat, takto to dál nejde. Příští týden hrajeme v sobotu v újezdě a musíme se probrat.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.